מבזקים
בית / שרון / נתניה / קארטה: הן משלנו

קארטה: הן משלנו

נעמה קפטה, אלכס קורץ ומיה רוקח, כולן נתנייתיות, חזרו עם מדליית כסף מאליפות אירופה WTKF שהתקיימה בלובלין, פולין. השלוש הן חברות נבחרת ישראל בקראטה מסורתי, בהדרכת המאמנים ראובן שרף ומשה רוקח. כל הנבחרת חזרה הביתה עם 10 מדליות.

נעמה קפטה, אלכס קורץ ומיה רוקח (צילום: ליאת רוקח)
נעמה קפטה, אלכס קורץ ומיה רוקח (צילום: ליאת רוקח)

בתחרויות מקצי קאטה יחידים זכו ירדן גל ושיר אלוני במדליות זהב. איתמר רוטקוביץ, יונתן גרינשפן ומיה רוקח זכו במדליות ארד וגל סיינה סיימה במקום הרביעי. בתחרויות מקצי אנבו (קרב מבוים) זכו הצמדים ירדן גל וגיא אביבי וגל סיינה ואורן פייקין במקום הראשון. במקצי קאטה קבוצתיות זכו ליאם זולוטינצקי, יגל אביגל ודן צ'ולסקי במקום הראשון אצל הבנים ונעמה קפטה, אלכס קורץ ומיה רוקח, כולן נתנייתיות, במקום השני אצל הבנות.

בנבחרת סיכמו את התחרות: "מדובר בתחרות מוצלחת מכל הבחינות. ברמה ההישגית הבאנו כבוד לעיר נתניה ולמדינת ישראל. מועדון הקראטה ונבחרת ישראל דוגלים בחינוך ומתן ערכים, וכל מי שהיה בתחרות הן במהלכה והן במהלך הזמן החופשי ראה את הגיבוש הגדול בין הילדים. מבחינתנו זאת הצלחה לא פחות גדולה מההצלחה המקצועית".

בדוק גם

ללמד מבוגרים להאזין למוסיקה. גידי אהרונוביץ צילום רותי ברמן

חייו מלאים באור ודמיון

הוא מוסיקאי ופסנתרן מילדות ויש לו אוסף של מעל 5000  דיסקים. גידי אהרונוביץ' לא רוצה שיקשרו אותו עם עיוורים שיושבים בחושך. העולם שלו מלא. יש לו תואר שני והוא מלמד מוסיקה בכפר יונה. הוא רוצה להיות אבא והחלום שלו הוא ללמד מבוגרים להאזין למוסיקה קלאסית

"המוות של אבא תפס אותי כמו ילדה עם הרגל באזבסט". סי היימן ואבא נחצ'ה (צילום: מירי נחמיאס)

ממשיכה

הפרידה מאבא נחצ'ה, הגירושים ומעבר הדירה הביאו את סי היימן לחשב מסלול מחדש. בימים אלה היא מגשימה את צוואתו של אביה ויוצאת בשני מופעים: האחד - "שירים מבית אבא", והשני - "רוק'נרול כחול", במלאות 30 שנה ל"גיבור גדול" * בראיון מרגש היא מדברת כמעט על הכל וגם חושפת את מילות השיר שכתבה לאביה בשעותיו האחרונות, ליד מיטתו בבית החולים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *