בית / שרון / חדרה / "כל החברות שלי לומדות ורק אני לא, אז מה אם אני מתקשה בלימודים"

"כל החברות שלי לומדות ורק אני לא, אז מה אם אני מתקשה בלימודים"

מזה שלושה שבועות יושבת , ק' בת 15 מגבעת אולגה בבית ולא לומדת בשום מסגרת.  ק' סיימה את לימודיה בשנה שעברה בתיכון בעיר והופנתה בשנת הלימודים הנוכחית ללימודים בשלוחה של בית הספר תיכון חדרה בבית אליעזר או לבית הספר נעמ"ת.

נערה צילום אילוסטרציה
"אני יושבת בבית כל היום מול הטלוויזיה וזה מתסכל" (צילום אילוסטרציה)

הנערה  הייתה מעוניינת להמשיך בבית הספר  בו למדה, אך בשל קשיים לימודיים הופנתה למסגרות אחרות.  לדברי אבי הנערה,  בסוף החופש הגדול הוא הגיע לרשום אותה  בבית אליעזר  אולם נאמר לו שאין עבורה מקום.

"רצנו מהר לבית הספר נעמ"ת כדי לרשום אותה לשם והילדה ניסתה ללמוד בו, אבל לא התאקלמה ולא רצתה להישאר. מאז  עשינו סבב בין בתי הספר השונים בעיר ונאמר לנו כי בכולם אין מקום. ביתי  הייתה שמחה ללמוד באחת הכיתות המיועדות לתלמידים שהם מעט מתקשים, באחד מבתי הספר ואני נדהם מהעובדה כי אף בית ספר אינו יכול לקלוט אותה ולא נמצא לה פיתרון. ובינתיים אשתי ואני מאבדים ימי עבודה בהתרוצצויות".

ק' מספרת השבוע: "אני יושבת בבית כל היום מול הטלוויזיה וזה מתסכל. כל החברות שלי לומדות ורק אני לא, אז מה אם אני מתקשה באנגלית ובמתמטיקה? אני עדיין רוצה ללמוד, אבל במסגרת שמתאימה לי".

מאגף החינוך בעיריית חדרה  נמסר בתגובה: "אגף החינוך הוביל מהלך של התמדה והקטין את מספר התלמידים הנושרים מבתי הספר השש שנתיים. בין היתר נפתחו בבתי הספר כיתות מותאמות לצרכים שונים של ילדים. יחד עם זאת, התלמידה האמורה אינה עומדת אפילו בדרישות המינימום, ובשל הישגים נמוכים לאורך השנים הוצעה לה מסגרת מתאימה אחרת בעיר או מחוצה לה".

בדוק גם

שוד במקדונלד'ס בגן שמואל: 200 אלף שקלים נשדדו, חשד למעורבות העובדים

שוד במקדולנדס בגן שמואל. 200 אלף שקלים נשדדו לפנות בוקר. 20 מעובדי הסניף עוכבו לחקירה  בחשד …

יותר מפסיקים. סיגריות. צילום: נירית שפאץ

בכיר בעיריית חדרה נתפס שניסה להבריח עשרות פקטים של סיגריות

העובד אמר להגנתו: “הפקטים פוזרו בין העובדים, וחשבתי שזה בסדר, הם לא היו כולם בתיק שלי"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *