בית / שרון / נתניה / אליפות באליפות

אליפות באליפות

ביום רביעי נפתחה במכון וינגייט בנתניה אליפות אירופה בשחייה שתימשך עד יום ראשון. בתחרויות לוקחים חלק 600 שחיינים מ-48 מדינות, בהם הכוכבים הגדולים של השחייה האירופית – שיאן העולם, הבריטי אדם פיטי (50 ו-100 מ' חזה) שיאנית העולם פדריקה פלגריני מאיטליה (200 מ' חופשי) ושיאנית העולם מהונגריה קטינקה הוסו (200 מ' מעורב אישי). השחיינים הישראלים הבולטים באליפות הם יעקב טומרקין, עמית עברי, דוד גמבורג, אנדי מורז בהופעת בכורה בנבחרת ישראל, גיא ברנע, גל נבו, יונתן קופלב, תום קרמר וזיו קלונטרוב. גם שחייני מועדון דולפין נתניה לוקחים חלק במקצים.

הכנות אינטנסיביות (צילום: עיריית נתניה)
הכנות אינטנסיביות (צילום: עיריית נתניה)

 

אנשי איגוד השחייה ומכון וינגייט ביצעו הכנות נרחבות לקראת התחרות, בין השאר נבנה יציע של 1000 מקומות ישיבה מעל המים, בשטח של חצי בריכה. כמו כן, נפתחה הכניסה הדרומית של וינגייט לטובת הצופים.

במרץ השנה אירחה ראש עירייית נתניה, מרים פיירברג-איכר, את יו״ר איגוד השחייה האירופי, פאולו בארלי, מנכ"ל האיגוד, פאולו פרישקנכט, ויו״ר איגוד השחייה, שי שכנר. במהלך הביקור התרשמו האורחים מההכנות לקראת התחרות.

פיירברג-איכר: "אנו גאים לארח את אליפות אירופה בשחייה בבריכה הלאומית הייחודית בארץ במכון וינגייט, ומקדמים בברכה את כל השחיינים. העיר נתניה, מובילה בתחום הספורט ומציעה מגוון מתקנים איכותיים, כשבראשם איצטדיון נתניה, לצד הישגים בינלאומיים של תושבי העיר, שבראשם סגנית אלופת העולם בג'ודו, ירדן ג'רבי".

 

 

 

בדוק גם

מאמן מנטלי. דן ולנסי (צילום: עצמי)

מתאמנים וממנים

מחלקת הנוער של עירוני חדרה בכדורסל הודיעה השבוע כי דן ולנסי, מהמאמנים המנטליים המובילים בארץ, …

"היזמית שבי כל הזמן חושבת קדימה". זיו וולף-לוי

כאן עובדים בכיף

היא הייתה עורכת דין, הוא עבד בהייטק. שניהם ניהלו קריירות מצליחות ושילמו את מחיר השגרה המתישה. היא יצאה לצאת לדרך חדשה כשפתחה עסק בבית, הוא קיבל הצעה להיות מורה. זיוה ושי וולף מנתניה לא נכנעו לתכתיבי מרוץ העכברים ועשו סיבוב של 180 מעלות בחייהם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *