בית / שרון / נתניה / אליפות באליפות

אליפות באליפות

ביום רביעי נפתחה במכון וינגייט בנתניה אליפות אירופה בשחייה שתימשך עד יום ראשון. בתחרויות לוקחים חלק 600 שחיינים מ-48 מדינות, בהם הכוכבים הגדולים של השחייה האירופית – שיאן העולם, הבריטי אדם פיטי (50 ו-100 מ' חזה) שיאנית העולם פדריקה פלגריני מאיטליה (200 מ' חופשי) ושיאנית העולם מהונגריה קטינקה הוסו (200 מ' מעורב אישי). השחיינים הישראלים הבולטים באליפות הם יעקב טומרקין, עמית עברי, דוד גמבורג, אנדי מורז בהופעת בכורה בנבחרת ישראל, גיא ברנע, גל נבו, יונתן קופלב, תום קרמר וזיו קלונטרוב. גם שחייני מועדון דולפין נתניה לוקחים חלק במקצים.

הכנות אינטנסיביות (צילום: עיריית נתניה)
הכנות אינטנסיביות (צילום: עיריית נתניה)

 

אנשי איגוד השחייה ומכון וינגייט ביצעו הכנות נרחבות לקראת התחרות, בין השאר נבנה יציע של 1000 מקומות ישיבה מעל המים, בשטח של חצי בריכה. כמו כן, נפתחה הכניסה הדרומית של וינגייט לטובת הצופים.

במרץ השנה אירחה ראש עירייית נתניה, מרים פיירברג-איכר, את יו״ר איגוד השחייה האירופי, פאולו בארלי, מנכ"ל האיגוד, פאולו פרישקנכט, ויו״ר איגוד השחייה, שי שכנר. במהלך הביקור התרשמו האורחים מההכנות לקראת התחרות.

פיירברג-איכר: "אנו גאים לארח את אליפות אירופה בשחייה בבריכה הלאומית הייחודית בארץ במכון וינגייט, ומקדמים בברכה את כל השחיינים. העיר נתניה, מובילה בתחום הספורט ומציעה מגוון מתקנים איכותיים, כשבראשם איצטדיון נתניה, לצד הישגים בינלאומיים של תושבי העיר, שבראשם סגנית אלופת העולם בג'ודו, ירדן ג'רבי".

 

 

 

בדוק גם

ללמד מבוגרים להאזין למוסיקה. גידי אהרונוביץ צילום רותי ברמן

חייו מלאים באור ודמיון

הוא מוסיקאי ופסנתרן מילדות ויש לו אוסף של מעל 5000  דיסקים. גידי אהרונוביץ' לא רוצה שיקשרו אותו עם עיוורים שיושבים בחושך. העולם שלו מלא. יש לו תואר שני והוא מלמד מוסיקה בכפר יונה. הוא רוצה להיות אבא והחלום שלו הוא ללמד מבוגרים להאזין למוסיקה קלאסית

"המוות של אבא תפס אותי כמו ילדה עם הרגל באזבסט". סי היימן ואבא נחצ'ה (צילום: מירי נחמיאס)

ממשיכה

הפרידה מאבא נחצ'ה, הגירושים ומעבר הדירה הביאו את סי היימן לחשב מסלול מחדש. בימים אלה היא מגשימה את צוואתו של אביה ויוצאת בשני מופעים: האחד - "שירים מבית אבא", והשני - "רוק'נרול כחול", במלאות 30 שנה ל"גיבור גדול" * בראיון מרגש היא מדברת כמעט על הכל וגם חושפת את מילות השיר שכתבה לאביה בשעותיו האחרונות, ליד מיטתו בבית החולים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *