יום ראשון , ספטמבר 23 2018
בית / שרון / חדרה / חדרה יוצאת מהארון

חדרה יוצאת מהארון

קבוצת התמיכה להורים ולבני משפחות הקהילה הלהט"בית שהוקמה בחדרה, תחל לפעול בשיתוף ארגון תהל"ה ואגף הרווחה של העירייה. סודיות מובטחת

במסגרת אירועי חודש הגאווה מתחילה גם פעילותה של קבוצת התמיכה להורים ולבני משפחות הקהילה הלהט"בית, שנפתחה לאחרונה בחדרה. על מנת למנף את הפעילות אף אושרה באגף הרווחה של העירייה משרה ייחודית לטיפול בקהילה הלהט"בית וריכוז הפעילות.
קבוצת התמיכה נפתחה בשיתוף אגף הרווחה וארגון תהל"ה, המקדם יצירת חברה בטוחה, מכבדת ושוויונית, ופועל בשיתוף עם ארגוני קהילה נוספים ומול מוסדות ממשלתיים, לבניית תשתית חוקתית וחברתית לשוויון זכויות. הארגון מהווה בית חם ומחבק לקהילת ההורים ובני המשפחה של לסביות, הומוסקסואלים, טרנסג'נדרים וביסקסואלים (להט"ב) ומסייעת להם באמצעות תמיכה, ידע והקניית כלים להם ולילדיהם.
הקבוצה בחדרה מיועדת להורים ובני משפחות שילדיהם (בכל גיל) יצאו מהארון, וחשים צורך לשתף, לשאול, להקשיב, ולהתייעץ עם מנחי הקבוצה ועם הורים אחרים.
יצוין כי ישנם הורים החווים קושי או משבר כאשר בנם או בתם מספרים להם על נטייתם או זהותם המינית השונה. במקרים אלה עשויה תמיכה של הורים אחרים שעברו חוויה דומה לסייע מאוד. באגף הרווחה מציינים כי הקבוצה תאפשר להורים ולבני המשפחות להיפגש, לשוחח, ולהתייעץ במסגרת הקבוצה.
הקבוצה פועלת בחדרה בשיתוף האגף לשירותים חברתיים ומחלקת נוער וצעירים של העירייה, ותערוך את מפגשי התמיכה בדירה שמפעיל אגף הרווחה העירוני בעיר.

בדוק גם

פסטיבל בום בוקס (צילום עיריית חדרה)

חדרה: דרישה לבטל את הופעתו של הראפר דודו פארוק

הופעתו הקרובה של הראפר הפרובוקטיבי דודו פארוק בחדרה מוטלת בספק. יו"ר ארגון ויצו ישראל, גילה …

צביקה גרינגולד (7) רפרודוקציה אלכס הובר

"מישהו שכח שיום כיפור ובטעות פתח רדיו, ואז הוא שומע שיש מלחמה"

  יום הכיפורים מסמל לרבים מאיתנו את המלחמה ההיא שפרצה ביום המקודש ליהדות. מלחמת יום …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *