מבזקים
בית / שרון / חדרה / ברשימת מפגלת העבודה בחדרה עושים חשבון נפש

ברשימת מפגלת העבודה בחדרה עושים חשבון נפש

"הרשימה צריכה להיות מאוחדת". צביקה לזרוביץ (צילום: עצמי)
"הרשימה צריכה להיות מאוחדת". צביקה לזרוביץ (צילום: עצמי)

אחרי הבחירות האחרונות בעיר חדרה, בהן השיגה רשימת מפלגת העבודה בעיר 800 מנדטים בלבד ולא הצליחה להיכנס, לראשונה בתולדותיה, למועצת העיר, עורך ראש הרשימה צביקה לזרוביץ' חשבון נפש.

"אין לי ספק שנעשו טעויות במהלך הקמפיין", הוא אומר, "אבל מי שלא עושה לא טועה. את הקמפיין ניהלנו ללא יחסי ציבור בכלל ובתקציב מינימאלי של 80 אלף שקלים".

בבחירות הקודמות למועצת העיר, כשעמדה שרה גובס בראש הרשימה, השיגה הרשימה מנדט אחד וכן גם בבחירות שקדמו להן, לפני עשר שנים, השיגה הרשימה שלושה מנדטים.

להתרסקות בבחירות קדמו פריימריז, במהלכם עקף לזרוביץ' את גובס שעמדה עד אז במשך שתי קדנציות בראש הרשימה והיא נותרה במקום השני. כיוון שכך, החליטה לפרוש ולהצטרף לרשימה "יחד למען חדרה", בראשות טל אליהו והוצבה שם במקום השלשי.

גובס: "אני חושבת שמה שקרה במהלך הבחירות, הוכיח כי מי שתרמה למפלגה היא שרה גובס. המפלגה לא קבלה את המועמדות שלי והחליטה לבחור באדם לא מוכר וזאת התוצאה. אני עצמי במפלגה מאז גיל 15 ותרמתי לה המון".

ללזרוביץ', מצדו, יש תובנות אחרות: "הרשימה צריכה להיות מאוחדת מבלי שאנשים מתוכה יתמכו ברשימות אחרות. יש לפעול, על ידי מנגנונים חוקתיים, לכך שאנשי המפלגה לא יוכלו להתמודד במקביל להיותם כאלה, במסגרת רשימות אחרות".

גובס בתגובה: "אי אפשר למנוע מחברים במפלגה לעשות כן".

בדוק גם

שפכים לים צילום עצמי

מי ניקוז או ביוב? בכל מקרה מדובר בסכנה בריאותית

בכל שנה פורצים מי ניקוז שחורים המגיעים מן השוק בתחנת השאיבה בחוף קונטיקי. עיריית נתניה …

הסמים שנתפסו במקרר

סוכן סמוי הפיל 40 סוחרי סמים מנהריה וחדרה באמצעות אפליקציה

משטרת ישראל עצרה הבוקר מעל 40 סוחרי סמים, הודות לסוכן סמוי שחדר לתוך אפליקציית הטלגראס וחשף את זהותם ואת פעילותם הפלילית.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *