בית / שרון / חדרה / ברשימת מפגלת העבודה בחדרה עושים חשבון נפש

ברשימת מפגלת העבודה בחדרה עושים חשבון נפש

"הרשימה צריכה להיות מאוחדת". צביקה לזרוביץ (צילום: עצמי)
"הרשימה צריכה להיות מאוחדת". צביקה לזרוביץ (צילום: עצמי)

אחרי הבחירות האחרונות בעיר חדרה, בהן השיגה רשימת מפלגת העבודה בעיר 800 מנדטים בלבד ולא הצליחה להיכנס, לראשונה בתולדותיה, למועצת העיר, עורך ראש הרשימה צביקה לזרוביץ' חשבון נפש.

"אין לי ספק שנעשו טעויות במהלך הקמפיין", הוא אומר, "אבל מי שלא עושה לא טועה. את הקמפיין ניהלנו ללא יחסי ציבור בכלל ובתקציב מינימאלי של 80 אלף שקלים".

בבחירות הקודמות למועצת העיר, כשעמדה שרה גובס בראש הרשימה, השיגה הרשימה מנדט אחד וכן גם בבחירות שקדמו להן, לפני עשר שנים, השיגה הרשימה שלושה מנדטים.

להתרסקות בבחירות קדמו פריימריז, במהלכם עקף לזרוביץ' את גובס שעמדה עד אז במשך שתי קדנציות בראש הרשימה והיא נותרה במקום השני. כיוון שכך, החליטה לפרוש ולהצטרף לרשימה "יחד למען חדרה", בראשות טל אליהו והוצבה שם במקום השלשי.

גובס: "אני חושבת שמה שקרה במהלך הבחירות, הוכיח כי מי שתרמה למפלגה היא שרה גובס. המפלגה לא קבלה את המועמדות שלי והחליטה לבחור באדם לא מוכר וזאת התוצאה. אני עצמי במפלגה מאז גיל 15 ותרמתי לה המון".

ללזרוביץ', מצדו, יש תובנות אחרות: "הרשימה צריכה להיות מאוחדת מבלי שאנשים מתוכה יתמכו ברשימות אחרות. יש לפעול, על ידי מנגנונים חוקתיים, לכך שאנשי המפלגה לא יוכלו להתמודד במקביל להיותם כאלה, במסגרת רשימות אחרות".

גובס בתגובה: "אי אפשר למנוע מחברים במפלגה לעשות כן".

בדוק גם

הרב בן ציון נורדמן

מדוע אירוע מכירת חצאיות לדתיות נערך בחסות הרב נורדמן?

כרזת הפרסום שפורסמה על גבי לוחות מודעות בחדרה תחת הכותרת: 'מכירת החצאיות הגדולה מרכסים', עוררה …

לביא ויוליה בן משה צילום פרטי

"נלחמים על זכותו של לביא להמשיך לחיות"

  "אנחנו נלחמים על זכותו של הילד להמשיך לחיות למרות היותו ילד עם מוגבלות כי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *