בית / שרון / חדרה / עובדים במרץ: העירייה ממשיכה להניח דשא סינתטי בגנים

עובדים במרץ: העירייה ממשיכה להניח דשא סינתטי בגנים

עיריית חדרה פועלת בקצב מזורז במטרה לסיים בהקדם האפשרי את פרויקט הנחת הדשא הסינתטי בגני הילדים בעיר. בשנה החולפת הקצה ראש העירייה צביקה גנדלמן מיליון שקלים לקידום פרויקט לבחירת הציבור, כאשר הפרויקט שזכה ברוב קולות היה התקנת דשא סינתטי בגנים.

בתחילת הפרויקט התברר, כי ברחבי העיר ישנם כ-90 גני ילדים ללא דשא. עד כה הותקנו משטחי דשא ב-60 גנים, ואגף אירועים ואחזקת מבני חינוך ממשיך בעבודות עד שבכל הגנים בעיר יהיו משטחי דשא סינתטי. מדובר בעבודות מורכבות ויקרות, הכוללות פירוק מתקנים, הסרת מפגעים כמו גזעי עצים וכדומה, יישור הקרקע והכשרתה להנחת הדשא, והתקנת משטחי דשא סופגי זיעה, עם ספוג תחתי לבלימה של נפילות ילדים. כל העבודות מבוצעות ברמה בטיחותית על פי תקני משרד החינוך ואישור מכון התקנים. מורכבות העבודות מייקרת את התהליך, ועל מנת שניתן יהיה להשלים את הפרויקט, הכפיל ראש העירייה את התקציב ל-2 מיליון שקלים.

דשא סינתטי בגן ילדים (צילום: עיריית חדרה)
דשא סינתטי בגן ילדים (צילום: עיריית חדרה)

הפרויקט כולל שיפוצי קיץ, שיפוצי עומק ותחזוקה שוטפת, והוא ממשיך עד לסיומו הצפוי בחודשים הקרובים, כל זאת בתיאום עם הגננות ועם אגף החינוך. ברוב הגנים הותקנו, בד בבד לדשא, גם מתקני משחקים חדשים.

בין הגנים שבוצעו בהם עבודות ההשלמה בשבועיים האחרונים: הגנים דפנה וצבעוני בשכונת נחליאל, גן כוכב (חינוך מיוחד) בגני אלון, הגנים אדמונית, חרצית ואגוז במרכז העיר ואחרים. על פי התכנון, בכל שנת לימודים יבוצע שיפוץ עומק בכ-10 גנים, וזאת כדי להגיע למצב שבתום תקופת החומש יהיו יישור קו של כל הגנים בעיר, החדשים והמחודשים. את העבודות מבצעים עובדי אגף אירועים ותחזוקת מבני חינוך של עיריית חדרה. בימים אלה מסייר מנהל האגף אהוד ואנה בגני ילדים בשכונת נווה חיים, לבחינת מוכנותם של שישה גנים נוספים לקראת ביצוע העבודות להנחת משטחי דשא סינתטי.

בדוק גם

צביקה גרינגולד (7) רפרודוקציה אלכס הובר

"מישהו שכח שיום כיפור ובטעות פתח רדיו, ואז הוא שומע שיש מלחמה"

  יום הכיפורים מסמל לרבים מאיתנו את המלחמה ההיא שפרצה ביום המקודש ליהדות. מלחמת יום …

במהלך האליפות גברה הקבוצה בשלב הבתים על אלופת רומניה 1:3, סיימה בתיקו 3:3 עם אלופת בוסניה, נוצחה 3:2 על ידי אלופת הונגריה וגברה על אלופת אזרבייג'ן 3:4. בשלב רבע הגמר גברה "און גל יונדאי" על אלופת צ'כיה 0:2. במשחק חצי הגמר התמודדה הקבוצה מול אלופת שוויץ. המשחק הסתיים בתיקו 2:2 והוכרע בפנדלים 7:6 לזכות שוויץ. במשחק על המקום השלישי הביסה קבוצתו של נחמני את אלופת בולגריה 2:9. סגל הקבוצה כלל את: אבי נחמני, אופיר טובול, מוטי קדוש, קיקו עמרה, קיקו כהן, עומר לוינזון, מאור לוי, יניב הראל, אלירן אלקובי, רפאל ביטון. כולם מהקריות. ביטון סיים את הטורניר כמלך השערים של הקבוצה, עם 9 שערים. עומר לוינזון 7, מוטי קדוש 6, קיקו עמרה 3, אבי נחמני וקיקו כהן 1 כ"א, השלימו את מכסת השערים. בתום הטורניר קיבלה הקבוצה גביע מטעם הליגה האירופית.

כדורגל 6X6: מקום 3 ל"און גל יונדאי" בליגת האלופות

70 קבוצות השתתפו בסלובניה באליפות אירופה בכדורגל 6X6 דרג שני. קבוצתו של אבי נחמני מקרית ביאליק עשתה הישג ענק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *