בית / שרון / חדשות שרון / הרב שר נעצר לארבעה ימים

הרב שר נעצר לארבעה ימים

בית המשפט בראשון לציון האריך ביום שלישי השבוע את מעצרו של סגן ראש העיר נתניה שמעון שר החשוד בעבירות שוחד, מרמה והפרת אמונים בארבעה ימים. בלשי יאח"ה בלהב 433 ערכו חיפושים בביתו על מנת לתפוס מסמכים הקושרים אותו לעבירות המיוחסות לו.

שמעון שר צילום ברמן
שמעון שר צילום ברמן

שר החשוד בקידום פרויקטים עבור קבלנים ואנשי עסקים נעצר בספטמבר 2016 במסגרת חקירת פרשת השחיתות בעיריית נתניה בה נעצרה גם ראש העיר מרים פיירברג בנה ובעלה לשעבר וקבלנים, בגין עבירות שוחד, מרמה והפרת אמונים הקשורים לפרויקטים נדל"ניים.

 

בדוק גם

"הרחבתי את שעות קבלת הקהל במשרדי ואני משתדל להגיע לכולם". ויסברג (צילום: הילה אייזינגר)

מראשות המתנ"ס לראשות המועצה

כנראה שגם בחלומותיו השאפתניים ביותר, איתי ויסברג לא תיאר לעצמו שבשנים הקרובות ירוץ לראשות מועצת בנימינה גבעת עדה וגם יזכה. אבל החיים זה מה שקורה בזמן שבן אדם עסוק בלתכנן תוכניות, ומותו הפתאומי של פינקי זוארץ טרף את הקלפים. רגע לפני כניסת השנה החדשה, ויסברג מסכם 72 ימים בתפקיד ומסמן מטרות לשנים הבאות כנראה שגם בחלומותיו השאפתניים ביותר, איתי ויסברג לא תיאר לעצמו שבשנים הקרובות ירוץ לראשות מועצת בנימינה גבעת עדה וגם יזכה. אבל החיים זה מה שקורה בזמן שבן אדם עסוק בלתכנן תוכניות, ומותו הפתאומי של פינקי זוארץ טרף את הקלפים. רגע לפני כניסת השנה החדשה, ויסברג מסכם 72 ימים בתפקיד ומסמן מטרות לשנים הבאות

מטפלים בפצועה לפני הפינוי במסוק (צילום מד"א)

תלמיד המתנדב במד"א הציל מורה שהתמוטט בבית הספר

מורה בן 60, התמוטט במוסד חינוכי באזור השרון. מתנדב נוער מד"א הלומד בבית הספר החל …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *