יום שבת , אפריל 20 2019
בית / גליל מערבי / כרמיאל / אגרוף תאילנדי: בארי עזרא, דר בן זקן ומיכאל יוחננוב, זכו באליפות העולם
אגרוף תאילנדי
אלופי עולם. המאמן אוהד קורלנד עם השופט הבינלאומי ניסים עזרא והחניכים הזוכים

אגרוף תאילנדי: בארי עזרא, דר בן זקן ומיכאל יוחננוב, זכו באליפות העולם

שלושה חניכים ממועדון פגאסוס כרמיאל, זכו בתואר אלופי העולם באגרוף תאילנדי. שני חניכים נוספים העפילו לגמר, אך הפסידו והתנחמו במקום השני

הישגים מרשימים ללוחמי מועדון פגאסוס כרמיאל באליפות העולם באגרוף תאילנדי, שהתקיימה בעיר פאטיה, שבתאילנד.

5 החניכים, חברי סגל נבחרת ישראל, הציגו במהלך קרבות האליפות יכולת מקצועית ומנטלית גבוהה מאוד, הפגינו טכניקות חכמות וביצועים מעולים וקצרו הישגים מצוינים. שלושה מבין החניכים זכו במקום הראשון והוכתרו לאלופי עולם ושניים נוספים העפילו גם הם לשלבי הגמר, אך נוצחו והסתפקו במקום השני ובתואר סגני אלופי עולם.

בארי עזרא (15 וחצי) מכרמיאל, שהתחרה לראשונה בקטגורית גילאי 15-19 במשקל 54 ק"ג, השלים זכייה שלישית ברציפות בתואר אלוף עולם. עזרא החל את דרכו באליפות עם ניצחונות הרואיים על יריבים בוגרים ומנוסים ממנו מסין ומצרפת. בקרב הגמר, גבר עזרא על יריב מתאילנד וניצח אותו בנוק אאוט טכני.

דר בן זקן (15) מהישוב כמון, התחרתה בקטגורית בנות בגילאי 15-19 במשקל 54 ק"ג. בחצי הגמר היא גברה על יריבה מספרד ובגמר ניצחה מתמודדת מתאילנד, וזכתה בתואר אלופת העולם לשנת 2019.

מיכאל יוחננוב (13) מכרמיאל, שהשתתף לראשונה באליפות העולם, התמודד בקטגורית גילאי 12-15 במשקל 43 ק"ג, וזכה גם הוא במקום הראשון ובתואר אלוף העולם.

אופק מזרחי (17) ממשגב, שהתחרה בקטגורית גילאי 15-19 במשקל 51 ק"ג, הפסיד בגמר והתנחם במקום השני והמכובד.

יונתן דגני (14) מכרמיאל, שהתמודד בקטגורית גילאי 12-15 במשקל 51 ק"ג, נוצח גם הוא בשלב הגמר והסתפק במקום השני.

המשלחת הישראלית לוותה על ידי המאמן הראשי במועדון פאגסוס, אוהד קורלנד, והשופט הבינלאומי ניסים עזרא.

עזרא: "ראשית, כל הכבוד לספורטאים שלנו על ההישגים המדהימים ועל הכבוד הגדול שהביאו למדינת ישראל ולעיר כרמיאל. ההשתתפות באליפות עולם, והתמודדות מול ספורטאים מהרמה הגבוהה ביותר, היא חוויה מאתגרת. אנו מודים לראש עיריית כרמיאל משה קונינסקי, למחזיקת תיק הספורט אליסיה מן דרוקר ולמנהל מחלקת הספורט העירונית סנדו בדנג'ו, על כל התמיכה, העזרה והסיוע וכן לאסף בגרנו מחנות היפופוטם, המשווקת מזון וציוד לבעלי חיים".

עכשיו, כשהם עטורי זכיות, מתכוננים חניכי מועדון פגאסוס לקראת אליפות אירופה שתיערך בקיץ הקרוב.

בדוק גם

בשר לא ראוי בכרמיאל צילום משטרת ישראל (1)

בשר לא ראוי למאכל הושמד בבית עסק בכרמיאל

במסגרת פעילות יזומה של המשטרה, יחידת הפיצו״ח של משרד החקלאות, הווטרינר המחוזי ופקח כשרות, נמצאו כמויות בשר גדולות שאוחסנו בתנאי תברואה לא הולמים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *