בית / שרון / ספורט שרון / "מבחינתנו השחקן הוא בציר העשייה"

"מבחינתנו השחקן הוא בציר העשייה"

רק לפני מספר שבועות ציינו במועדון הכדורגל המקומי של פרדס חנה את סיום העונה כאשר האקדמיה לכדורגל הייתה נקודת האור לאחר שסיימה עונה מוצלחת במיוחד. בפגרה, כך יודעים לספר גורמים בהנהלה שמרו במועדון על קשר עם השחקנים במטרה שאלה ישמרו על כושר גופני תקין, קבוצת ילדים ג' אף עורכת בימים אלה אימונים בחוף הים.

השבוע התקיימה ישיבת הנהלה בה סקר יו"ר המועדון מאיר מרדכי את תוכנית שדרוג מתחם האימונים הכולל הקמת מגרש משחקים תיקני נוסף בו יהיה ניתן לערוך משחקים רשמיים של ההתאחדות לכדורגל וזאת בנוסף למגרש המשחקים הקיים. מרדכי סיפר: "הנושא נמצא במכרז ותקוותנו שהמגרש יהיה מוכן לפני החורף הקרוב, במקביל ישנה פניה לטוטו לשדרוג המתחם ובהפיכת מגרש האימונים למגרש סינטטי".

המועדון השלים את מכסת הקבוצות מרמת בוגרים ועד טרום א' לכדי תשע קבוצות ליגה ובכך הגשים את אחד מיעדיו.
 סגל המאמנים לעונה הבאה יכלול את: אורי צ'אושו שיאמן את קבוצת הבוגרים, אבי ארגז יאמן את קבוצת הנוער, זיו שפירא ידריך את נערים א', אדי שימחייב את נערים ב', משה יזדי את נערים ג', אלי שמש את ילדים א', משה יזדי את ילדים ב', סיסאי סהלו את ילדים ג' וגרגורי קוזמינסקי ידריך את קבוצת טרום א'.

בישיבה נקבעו יעדים לעונה החדשה כשכל מאמן נתן דגשים ביחס לקבוצתו. מרדכי סיכם את הפגישה במוטו שיוביל את המחלקה כולו בעונה הבאה: "מבחינתנו השחקן הוא בציר העשייה".

 

בדוק גם

בהפועל חדרה מבהירים: "לא רק שלא נתפרק, אלא נקבל ניהול תקין"

במועדון קיבלו בבוקר את התשובה הסופית מרשם העמותות ומכינים תגובה משפטית. בחדרה לא מתכוונים להתחייב לדקות משחק של אבו פאני ובן דוד. אביטן טס לחו"ל

ניסו אביטן (צילום: שלומי גבאי הפועל חדרה)

כרטיס אדום: הפועל חדרה לא קיבלה אישור מנהל תקין מרשם עמותות

רשם העמותות   הודיע להפועל חדרה כי לא תקבל אישור ניהול תקין ול כן לא תכול …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *