בית / שרון / חדשות שרון / יו"ר הגוסדומה ביקר בנתניה

יו"ר הגוסדומה ביקר בנתניה

ראש עיריית נתניה, מרים פיירברג- איכר, אירחה השבוע בביקור היסטורי בנתניה משלחת בראשות סרגיי יבגנייביץ' נארישקין המכהן כיו"ר הדומה הממלכתית של הפדרציה הרוסית, הבית התחתון של הפרלמנט הרוסי, (הגוסדומה).

לדברי המארגנים, נתניה נבחרה על ידי יו"ר הפרלמנט לארח את הביקור בישראל, בשל מאפייניה הייחודיים כעיר קולטת עליה, בה אחוז גבוה של עולים יוצאי ברית המועצות ובה שוכנת האנדרטה הלאומית לציון ניצחון הצבא האדום על גרמניה הנאצית. מטרת הביקור רשמי, שהחל בטקס הנחת זרי זיכרון ברחבת האנדרטה, היא לפתח יחסים פרלמנטריים עם ישראל.

במעמד טקס הנחת הזרים באנדרטה אמר סרגיי יבגנייביץ' נארישקין "זהו ביקור היסטורי בעל חשיבות לאומית לשני העמים, העיר נתניה תירשם בדפי ההיסטוריה". עוד הוסיף, אני נרגש להיות כאן בנתניה.

הביקור נערך בשיתוף שגריר הפדרציה הרוסית בישראל, סרגיי יעקובלב, שגריר הפדרציה הרוסית לשעבר, פיטר סטגני, ראש סיעת המפלגה הליברלית הדמוקרטית של רוסיה ולדימיר ג'ירינובסקי, יו"ר ועדה ליחסים בינ"ל של הדומה אלכסיי פושקוב, חברי הדומה הממלכתית של הפדרציה הרוסית, מנכ"ל עיריית נתניה, איזי ענבר, ח"כ ויו"ר ועדת קליטת עלייה ותפוצות יואל רזבוזוב, מנהלת האגודה לעידוד תיירות אולגה לוריה, מנהל האגף לקליטת עלייה ג'ורג' דובין.

יו"ר הפרלמנט הרוסי  ופיירברג (צילום: רן אליהו)
ביקור הסטורי. יו"ר הפרלמנט הרוסי ופיירברג (צילום: רן אליהו)

בדוק גם

מימין: שמעון סבג וישראל כהן (צילום: פרטי)

"איבדתי את אחד האנשים היקרים שהיו לעמותה הזו מאז הקמתה"

"איבדתי מתנדב, איבדתי עובד, איבדתי את אחד האנשים היקרים שהיו לעמותה הזו מאז הקמתה, אבל …

הבניין-ברופין צילום משרד עוד כהן שטרסנוב לונדון

תביעה לפיצוי על ביזוי ההנצחה של רפאל כהן מכפר ידידיה שנפל במלחמת יום הכיפורים

תביעה על סך מיליון שקלים מהמועצה האזורית עמק חפר הוגשה השבוע לבית המשפט השלום בנתניה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *