בית / שרון / נתניה / יאללה סולחה!

יאללה סולחה!

שבוע וחצי חלפו מאז מסיבת יום ההולדת שערכה בית"ר טוברוק למאמן העל של המועדון, שלמה שרף, והדי המסיבה לא שוככים. בטוברוק דאגו להרים הפקת ענק בנוכחות כל עולם הכדורגל הישראלי לכבוד מי שהיה מאמן הנבחרת הלאומית בעבר וב-13 השנים האחרונות מתפקד כמאמן העל של המועדון.

"נחזור להיות משפחה". דרור קשטן ושלמה שרף (צילום: רולנדי ברנשטיין)

למסיבה הוזמנו שחקנים אותם אימן שרף בעונות האליפות של מכבי חיפה -זאהי ארמלי, משה סלקטר, רפי אוסמו, אברהם אבוקרט ואייל ברקוביץ', השחקנים שאימן בנבחרת ישראל – רונן חרזי, רוני רוזנטל, ניר קלינגר ואבי נמני ועוד וכן מוטל'ה שפיגלר, צביקה רוזן, אלי יאני ויצחק שום. גם מועדוני הכדורגל בארץ שלחו ייצוג נכבד בדמות בעלי הקבוצות איזי שרצקי, אלונה ברקת, יעקב שחר, אשר אלון וקובי בלדב.

בין האורחים היה גם דרור קשטן, פעם החבר הכי טוב של שרף, עד שזה העז לבקר את חברו על שיטת המשחק של הנבחרת. קשטן הוזמן על ידי משפחת שרף וטוברוק והחליט להגיע. שרף שראה את קשטן התרגש מאוד ואמר: "אחרי כל כך הרבה שנים אתה מבין שכלום לא שווה את זה". קשטן ענה: "היינו מאז ומתמיד כמו משפחה ועכשיו נחזור להיות כמו משפחה".

בדוק גם

אסי גומה (צילום: שלומי גבאי)

גומה: "לא נהיה בשר תותחים בליגת העל"

לאחר שהבטיחו סופית את המגרש הביתי בנתניה, ממתינים להודעת רשם העמותות. במועדון נפגשו עם ראשי מכבי תל אביב. ווסאם רבאח מראשון לציון נמצא במשא ומתן

הפועל חדרה. צילום ארכיון

הראל סלע חתם בהפועל חדרה

הפועל חדרה הודיעה על הצטרפותו של המאמן הראל סלע לצוות המקצועי. סלע ישמש כעוזר מאמן …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *