בית / שרון / נתניה / "אני יפה ושמנה וטוב לי עם זה"

"אני יפה ושמנה וטוב לי עם זה"

 

 

היא נולדה 2.400 ק"ג, אבל מהר מאוד התמלאה והפכה לילדה שמנה ואחר כך למתבגרת שמנה מאוד. ליאה רותם, בת 31, נשואה לליאור, אמא לשניים (5 ושנה) מגן יאשיה, תמיד ידעה שהיא "גדולה" יותר מחברותיה ולא פעם נפגעה וסבלה מכך. החודש היא פתחה בכפר הרוא"ה את הסטודיו "ליאה כלה בכל מידה" המיועד לכלות במידות גדולות.

היא אשה יפהפייה המתנשאת לגובה של 1.80 מטר. עיניה ירוקות חודרות ושערה בלונדיני. כשהיא מספרת על המהפך הגדול בחייה שהחל לפני שנתיים, חיוך מתוק עולה על פניה. "ב-2013 זכיתי בתחרות 'מלכת היופי השמנה של ישראל' שמארגנת אסתריקה נגיד מבאר שבע. אני עדיין מחזיקה בכתר עד התחרות הבאה. מהרגע שזכיתי זה העצים את הביטחון העצמי שלי. הזכייה בתואר הייתה הגשמת חלום עבורי, מעין ניצחון אישי שלי".

את יפה, אבל…

בכיתה ח'-ט' היא שקלה 127 ק"ג. הילדים צחקו עליה והעליבו אותה ולא פעם היא חזרה מבית הספר בוכיה. לאורך השנים עשתה אינספור דיאטות ומאוד סבלה. "'את יפה, אבל! חבל שאת לא יותר רזה'", היה משפט שחזר על עצמו שוב ושוב והעליב אותה. "עשיתי אינספור דיאטות, זה היה סבל מתמשך, עינוי גדול לנפש ולגוף. הייתי אקורדיון במשך שנים, עד שלמדתי לשלוט בהרגלי התזונה. היום אני יודעת  להתמודד הרבה יותר טוב גם עם דברים כאלה ואני שלמה עם עצמי ואוהבת את הגוף שלי".

"את היופי קיבלתי מהוריי במתנה והבלונד זה רק צבע". צילום: עמרי אילת, איפור:  קרין קדרון, שיער: נועה גלעדי

"את היופי קיבלתי מהוריי במתנה והבלונד זה רק צבע". צילום: עמרי אילת, איפור:  קרין קדרון, שיער: נועה גלעדי

הכתבה המלאה ביום שישי ב"חדשות נתניה" ובמהדורה הדיגיטלית

 

 

 בדוק גם

"המוות של אבא תפס אותי כמו ילדה עם הרגל באזבסט". סי היימן ואבא נחצ'ה (צילום: מירי נחמיאס)

ממשיכה

הפרידה מאבא נחצ'ה, הגירושים ומעבר הדירה הביאו את סי היימן לחשב מסלול מחדש. בימים אלה היא מגשימה את צוואתו של אביה ויוצאת בשני מופעים: האחד - "שירים מבית אבא", והשני - "רוק'נרול כחול", במלאות 30 שנה ל"גיבור גדול" * בראיון מרגש היא מדברת כמעט על הכל וגם חושפת את מילות השיר שכתבה לאביה בשעותיו האחרונות, ליד מיטתו בבית החולים

רמי סיון צילום רותי ברמן

"רמי סיוון היה מורה יוצא דופן ומיוחד"

רמי סיוון בן 78 מכפר יונה נהרג בתאונת דרכים בהיותו הולך רגל בין פרדסיה לבית …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *