יום חמישי , דצמבר 13 2018
בית / שרון / חדרה / נסגר התיק נגד ירון ברלד, אין ראיות להעמדתו לדין
ירון ברלד
חופשי. ירון ברלד (צילום: שלומי גבאי)

נסגר התיק נגד ירון ברלד, אין ראיות להעמדתו לדין

פרקליטות מחוז חיפה הודיעה כעת (חמישי) על סגירת התיק נגד הקומיקאי ירון ברלד. מהפרקליטות נמסר כי "לאחר עיון מעמיק ויסודי בתיק ובחינת חומרי החקירה שנאספו על ידי משטרת ישראל, על סגירת תיק החקירה נגד ברלד וזאת, נוכח העדר ראיות מספיקות להעמדתו לדין".

בחודש פברואר, קטינה תושבת חדרה הגישה תלונה במשטרת חדרה בטענה שהותקפה מינית על ידי הקומיקאי ירון ברלד. ביום ראשון הגישה בת 17, תושבת חדרה, תלונה בתחנת משטרת חדרה נגד כוכב "ארץ נהדרת", ירון ברלד בן ה-37. על פי החשד, ברלד והמתלוננת הכירו לפני כשלושה חודשים דרך חבר משותף וניהלו מאז קשר בטלפון ובפייסבוק ואף נפגשו מספר פעמים.

בתלונתה במשטרה סיפרה הצעירה כי במוצאי שבת הגיע ברלד לאסוף אותה מביתה במכוניתו, וכי בזמן ששהו ברכב תקף אותה מינית. כמו כן סיפרה לשוטרי התחנה כי במהלך הקשר בינה לבין ברלד, זה פנה אליה והציע לה להשתתף עמו במערכון בתוכנית בארץ נהדרת.

ירון ברלד
חופשי. ירון ברלד (צילום: שלומי גבאי)

 

בדוק גם

צילום: אילוסטרציה

תלונה במשטרה נגד ראש מועצה אזורית בצפון בחשד להטרדה מינית

האישה, בת 48, טוענת בתלונתה, כי המקרה אירע לפני כשנתיים וחצי ביישוב שבו היא עובדת, לאחר ישיבה שהתקיימה בהשתתפות ראש המועצה. מקורבים לראש המועצה: "עיתוי הגשת התלונה תמוה. עולה ממנה ריח פוליטי במטרה לנגח את ראש המועצה ולהביא לחיסול הקריירה הפוליטית שלו"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *