יום חמישי , ינואר 17 2019
בית / שרון / חדרה / חדרה: העירייה בודקת הקמת צוות לטיפול בגני ילדים
גן ילדים אילוסטרציה
אילוסטרציה

חדרה: העירייה בודקת הקמת צוות לטיפול בגני ילדים

סגן ראש העיר עו"ד צפריר ביטון, המכהן גם כמשנה לממונה על תיק החינוך, פועל לקדם מהלך לגיבוש צוות ייעודי לגני הילדים בעיר. לדברי ביטון, מדובר בצוות המונה 17 עובדי עירייה שייעודם יהיה טיפול ואחזקה של גני ילדים, על פי תוכנית עבודה מוגדרת מראש. עו"ד ביטון מדגיש כי אין מדובר בתוספת עובדים למערכת העירונית אלא בניוד עובדים ממחלקות שונות אל הצוות הייעודי.

עו"ד ביטון: "כל שנה מתקבלות פניות רבות מגננות, הורים או תושבים אחרים, לגבי גני הילדים. במקום שיטת כיבוי שריפות כפי שהיה בעבר, יוקם צוות ייעודי שיפעל על-פי תקציב מוגדר ותוכנית עבודה מוגדרת, וכך יידע כל אחד מה עליו לעשות בכל יום נתון ובאיזה גן ילדים".

לדברי ביטון, מאחר שבתי הספר בחדרה מנוהלים בניהול עצמי, מתייחסות הפניות בעיקר לגני ילדים ולכן מתוכנן הצוות הייעודי. תוכנית העבודה תתבסס על סקר יסודי שבוצע בכל גני הילדים בעיר ומיפה את הצרכים ואת סדרי העדיפויות.

בדוק גם

מלכין עם צוות ההצגה

הקונפליקט של צעירים אתיופיים על הבמה בחדרה

כחלק מהפעילות להעצמת הקהילה האתיופית בחדרה התקיים אירוע נוסף במסגרת "תרבות במה ושיח", ובמרכזו ההצגה "חצויה" של תיאטרון יפו. את הערב ארגנו עובדי היחידה למאבק בסמים ואלכוהול באגף הרווחה, בשיתוף עם ניסן ביינסאן ודרסה דמוזה ממרכז הפנאי גני אלון הפועל במסגרת עמותת "פנאי העיר".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *