בית / שרון / חדרה / ועד עובדי עיריית חדרה מאיים בסכסוך עבודה

ועד עובדי עיריית חדרה מאיים בסכסוך עבודה

טלטלה בין ועד העובדים להנהלת העובדים בעיריית חדרה בעקבות טענות הוועד על הלנת שכר לעובדים ואי תשלום שעות נוספות בעקבות הלנת שכר לעובדים.

ועד העובדים הגיש השבוע מכתב להנהלת העיר אודות התרעה על סכסוך עבודה עקב אי תשלום שכר לעובדים והלנת שכר על פי החוק, כך כפי שנכתב וכהגדרת יו"ר ועד העובדים איציק יצחקי .
"מדובר בשכבות החלשות ביותר ברשות אשר משתכרות בשכר המינימום כמו עובדי ניקיון אבות בית, עובדי כפיים וכיו'”, הוא אומר, “השכר לא שולם במלואו במשך שלושת החודשים האחרונים , ועד העובדים כובל על העיניין ולא יתן לפגיעה באף עובד ובמיוחד אלו המשויכים לשכבות החלשות , יש פה הלנת שכר ובמידה והתשלום לא יהיה באופן מיידי יוכרז סכסוך עבודה בעיריית חדרה שמשמעותו נקיטת צעדים ארגוניים על פי החוק ואז במידת הצורך השבתת כל גופי העירייה

"ועד העובדים פנה במשך החודשים האחרונים להנהלת העיר על מנת להסדתיר את העינין והוועד חש שיש סחבת בעינין , אמרו שיבדקו, נבדוק מה נבדוק, חבל רק שבפסח בפתח והעובדים צריכים ליהכנס לחג עם מחסור בכלכל המשפחה עקב אי תשלום שכרם באופן מלא.

"לאור זאת בהנחייתי החל מיום שישי הקרוב כל עובדי עיריית חדרה לא יגיעו לעבודתם על פי הנחייתי ובגיבוי הסתדרות המרחב. אני מתבייש שכך הנהלת העיר נוהגת בעובדיה המסורים הפועלים בקור ובחום ובלילה למען העיר. וועד העובדים לא ישב בחיבוק ידיים עד שאחרון העובדים יקבל את שכרו".איציק יצחקי

מהעירייה נמסר בתגובה: "כל עובד שביצע עבודה מוכחת באמצעות שעון הנוכחות ובאישור מנהל האגף שלו, יקבל את שכרו עד השקל האחרון עוד לפני פסח”.

בדוק גם

צביקה גרינגולד (7) רפרודוקציה אלכס הובר

"מישהו שכח שיום כיפור ובטעות פתח רדיו, ואז הוא שומע שיש מלחמה"

  יום הכיפורים מסמל לרבים מאיתנו את המלחמה ההיא שפרצה ביום המקודש ליהדות. מלחמת יום …

במהלך האליפות גברה הקבוצה בשלב הבתים על אלופת רומניה 1:3, סיימה בתיקו 3:3 עם אלופת בוסניה, נוצחה 3:2 על ידי אלופת הונגריה וגברה על אלופת אזרבייג'ן 3:4. בשלב רבע הגמר גברה "און גל יונדאי" על אלופת צ'כיה 0:2. במשחק חצי הגמר התמודדה הקבוצה מול אלופת שוויץ. המשחק הסתיים בתיקו 2:2 והוכרע בפנדלים 7:6 לזכות שוויץ. במשחק על המקום השלישי הביסה קבוצתו של נחמני את אלופת בולגריה 2:9. סגל הקבוצה כלל את: אבי נחמני, אופיר טובול, מוטי קדוש, קיקו עמרה, קיקו כהן, עומר לוינזון, מאור לוי, יניב הראל, אלירן אלקובי, רפאל ביטון. כולם מהקריות. ביטון סיים את הטורניר כמלך השערים של הקבוצה, עם 9 שערים. עומר לוינזון 7, מוטי קדוש 6, קיקו עמרה 3, אבי נחמני וקיקו כהן 1 כ"א, השלימו את מכסת השערים. בתום הטורניר קיבלה הקבוצה גביע מטעם הליגה האירופית.

כדורגל 6X6: מקום 3 ל"און גל יונדאי" בליגת האלופות

70 קבוצות השתתפו בסלובניה באליפות אירופה בכדורגל 6X6 דרג שני. קבוצתו של אבי נחמני מקרית ביאליק עשתה הישג ענק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *