בית / גליל מערבי / נדל"ן גליל מערבי / נהריה הירוקה: סלע בינוי זכתה במגרש בן 5.5 דונם

נהריה הירוקה: סלע בינוי זכתה במגרש בן 5.5 דונם

נהריה הירוקה ממשיכה להיות מוקד מבוקש ליזמים ולקהל הרחב. במכרז מינהל מקרקעי ישראל שהגיע לסיומו בשבוע שעבר, זכתה חברת סלע בינוי במגרש בן 5.5 דונם בשכונה, עליו יוקם שלב ג' של פרויקט סלע V. שיווק הדירות יחל בקרוב.

ההצעה של סלע בינוי היתה היחידה שזכתה מבין 12 הצעות, שהוגשו על ידי יזמים נוספים וקבוצות רכישה. קבוצות הרכישה הציעו לקהל מחירים נמוכים, אולם לא הצליחו לזכות במכרז.

מנהל השיווק בסלע בינוי, רו"ח דותן סלע, אומר כי הזכייה במכרז היתה חשובה במיוחד לחברה: "החברה עשתה מאמץ רציני על מנת לזכות במגרש הספציפי הזה משתי סיבות עיקריות: גודלו ומיקומו. שטח המגרש, 5.5 דונם, יאפשר לנו להקים פרויקט עם שטחים גדולים ודירות מרווחות במיוחד. אין לי ספק, כי גם הפעם נמשיך להציב סטנדרטים יוצאי דופן בכל הקשור לתכנון מוקפד וחדשני ויצירת מתחם מגורים המשקף את חזון החברה".

שטח המגרש יאפשר בניית דירות מרווחות במיוחד (צילום: באדיבות סלע בינוי)
שטח המגרש יאפשר בניית דירות מרווחות במיוחד (צילום: באדיבות סלע בינוי)

בימים אלה משלימה חברת סלע בינוי את ביצועם של שני פרויקטים מרכזיים בנהריה הירוקה, שכוללים את בנייתן של 220 יחידות דיור. סלע בינוי היתה לחברה הראשונה שהחלה את בנייתם ופיתוחם של פרויקטים חדשים באזור. "היינו החברה הראשונה שאיתרה את הפוטנציאל של נהריה הירוקה, שהופכת להיות אחת השכונות המבוקשות ביותר באזור. זה חלק מהקונספט שלנו לתת את הכי טוב שיש ואת העסקה בעלת התמורה הטובה ביותר ללקוחות", מסכם סלע.

בדוק גם

עוצמה נשית. שוטרות תחנת נהריה. צילום: משטרת ישראל

כוח נשי עולה

הכוח הנשי בתחנת משטרת נהריה. בשנים האחרונות חלה עלייה במינוי נשים לתפקידים בכירים במשטרת ישראל. …

ז'קי סבג

 אורנה שמחון לסבג: בטל במיידי הפרדת בנות ובנים בביקורך בגנים 

נהריה סערה לאור הודעה שהופצה  מהעירייה  לסייעות בגני הילדים בעיר לקראת ביקורו של ראש עיריית …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *