יום שני , ספטמבר 24 2018
בית / גליל מערבי / חדשות גליל מערבי / שלומי: בזכות התמונה בפייסבוק האשפה פונתה

שלומי: בזכות התמונה בפייסבוק האשפה פונתה

הפניות למועצה המקומית שלומי השבוע, לא עזרו לתושב המקום שבסך הכל רצה להתריע שיפנו את  ערימת האשפה בכניסה ליישוב. כשסבלנותו פקעה הוא שיתף את עמוד הפייסבוק של המועצה בתמונה, וראו זה פלא האשפה פונתה.

במרכז המסחרי בשלומי מונחת מזה זמן רב מעין מכולה למחזור קרטונים, בתחילת השבוע  המכולה הוזזה ממקומה. הקרטונים המיועדים למיחזור שהיו במכולה נשארו על האדמה, ואיתם גם האשפה שאנשים החליטו להשליך פנימה. בעל עסק מהמרכז המסחרי פנה למועצה המקומית שלומי וביקש שיגיעו כדי לפנות את שנותר על האדמה. מהמועצה חזרו לבעל העסק והשיבו כי  אין בכוונתם להגיע.

"רתחתי מזעם. הרי מדובר בפנים של שלומי. זה בכניסה ליישוב. ככה הם רוצים שניראה? גם אם מישהו היה צריך לפנות ולא עשה את זה אז מה הם רוצים להשאיר את זה ככה?"
בעל העסק כנראה ידע מה יזיז את העניינים ופרסם בעמוד הפייסבוק של המועצה 'שלומי שלנו' את התמונה של המקום כפי שנראה עם הקרטונים והאשפה המונחים על האדמה. התמונות זכו לתגובות רבות מצד תושבים שזעמו על התמונות שהעידו כיצד נראית הכניסה לשלומי ואף גלשו להתנהלות המועצה. היו את אלה שתמכו ואלה שהתנגדו להתנהלותה. אבל בסופו של יום נפתרה הבעיה.

הכניסה שלומי השבוע
תמונה אחת שווה אלף מילים. הכניסה שלומי השבוע עם ערימות האשפה (צילום: השם שמור במערכת)

יום לאחר פרסום התמונה הגיע בעל העסק למקום עבודתו וגילה כי השטח נוקה. הקרטונים והאשפה הורמו כלא היו. נראה שכך פותרים בעיות. בעל העסק: "עד עכשיו לא התערבתי בעניינים שכאלה מכיוון שיש לי עסק וזה מה שמעניין אותי, אבל לא יכולים להתעלם מנושאים כל כך חשובים. זה חורה. אני משלם מיסים וארנונה ובסך הכל מצפה לקבל בתמורה לזה עבודה טובה בתחומים כמו ניקיון".

טרם התקבלה  תגובת המועצה.

 

בדוק גם

ראש עירית עכו שמעון לנקרי

עשור למהומות יום כיפור בעכו: "הותירו צלקת והופקו הלקחים"

עיריית עכו, המשטרה והמנהיגות הדתית בעיר קיימו ישיבת היערכות לקראת יום הכיפורים. בישיבה השתתפו בין …

שואב כוח מההרצאות. בליצבלאו (צילום פרטי)

"אלוהים נשאר עם העיניים שלי בעזה"

13 שנים אחרי שנפצע בפיגוע בעזה ואיבד את מאור עיניו, אורן בליצבלאו מוכיח שבשבילו גם השמיים הם לא הגבול. בחודש שעבר הוא חצה את קו הסיום בתחרות איש הברזל בקטגוריית עיוורים בשוודיה, כשהוא שובר שיא עולמי - 10 שעות ו-51 דקות. בחודש הבא הוא יחזור לעיר הולדתו נהריה ויספר את סיפור חייו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *