יום חמישי , מאי 23 2019
בית / שרון / כרכור / חברת פארמה סינית תפתח מרכז חדשנות בקיסריה
מימין: ליאור דיין, לו יי, מיכאל כרסנטי, ג'אן יונגשין, אלי כהן, גיא סברסקי, ויליאם וו, רן עציוני. צילום: יריב ויינברג סימנים.
מימין: ליאור דיין, לו יי, מיכאל כרסנטי, ג'אן יונגשין, אלי כהן, גיא סברסקי, ויליאם וו, רן עציוני. צילום: יריב ויינברג סימנים.

חברת פארמה סינית תפתח מרכז חדשנות בקיסריה

חברת פוסון- פארמה הסינית שרכשה בשנת 2013 את אלמה הישראלית המפתחת שורת מוצרים בתחום האסתטיקה הרפואית ב–240 מיליון דולר, מרחיבה את פעילויות המחקר, הפיתוח והייצור שלה בישראל. אלמה פותחת מרכז חדשנות עולמי בפארק העסקים קיסריה ותאחד את כלל הפעילויות שלה במבנה משוכלל, המשתרע על פני  11,000 מ"ר אותו היא שוכרת מהחברה לנכסי קיסריה לתקופה של עשר שנים עם אופציה להארכה לעשר שנים נוספות.

אלמה מפתחת טכנולוגיות רפואיות ומכשירים מבוססי לייזר, אולטרה סאונד וגלי רדיו ומשווקת אותם בכ-80 מדינות ברחבי העולם. בשנת 2017 הונפקה בבורסה בהונג קונג ולאור הרחבת הפעילות והמשך הצמיחה החליטה החברה להפוך את מטה החברה בקיסריה למרכז החדשנות העולמי שלה.

לנוכח קשרי הגומלין הכלכליים בין ישראל לסין הגיעו להשקת המרכז החדש שר הכלכלה אלי כהן, שגריר סין בישראל גָ'אן יוּנְגְשִׂין, ונשיא חברת פוסון פארמה, וויליאם וו. השר כהן אמר: "מדינת ישראל היא מובילה עולמית בתחום המכשור הרפואי ואלמה היא בין החברות המובילות בעולם בתחומה. פתיחת והרחבת מפעלים וקידום התעשייה והתעסוקה בכל רחבי המדינה, הינה משימה הנמצאת בראש סדר העדיפויות של משרד הכלכלה והתעשייה.

מיכאל כרסנטי, מנכ"ל החברה לפיתוח קיסריה והחברה לנכסי קיסריה: "בית אלמה שבפארק העסקים הוא בניין אחד מתוך קומפלקס גרניט שבו שלושה מבנים בני 4 קומות, בשטח כולל של 30,000 מ"ר ובהשקעה של כ- 150 מיליון שקלים, המוקם כ- 300 מטר מתחנת הרכבת שבלב הפארק".

דמי השכירות למשרדי היי טק בפארק העסקים של קיסריה עומדים על סך של כ- 48 שקלים (לרמת מעטפת ) ושירותי מנהלת הפארק ניתנים ע"י החברה לפיתוח קיסריה.

בדוק גם

בן שטרית עם משתתפי הפגישה (צילום: אבי אזולאי)

עיר שלמה בלי מענה רפואי בשעות הלילה

ראש העירייה החדש בבית שאן, רפי בן שטרית, הורה לתת מענה רפואי מיידי לתושבי העיר בשעות הלילה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *