יום חמישי , מרץ 21 2019
בית / שרון / כרכור / בתוך שעתיים נמכרו 45 דירות בשכונת חלומות פרדס חנה כרכור
עמיתי קרנות השוטרים בכנס המכירות (צילום: אבשלום שושני)
עמיתי קרנות השוטרים בכנס המכירות (צילום: אבשלום שושני)

בתוך שעתיים נמכרו 45 דירות בשכונת חלומות פרדס חנה כרכור

שיכון ובינוי נדל"ן, מדווחת כי בתוך שעתיים מכרה 45 דירות במגוון גדלים בכנס מכירות חגיגי שהתקיים לפני כשבועיים במרכז המכירות בשכונת חלומות פרדס חנה כרכור. הדירות נמכרו בשווי כולל של כ-45 מיליון שקלים.

לפני מספר שבועות הודיעה החברה כי תחל בהקמת שכונה חדשה וירוקה על פי תקן 5281 בפרדס חנה. השכונה תיקרא "חלומות פרדס חנה כרכור", המשך לשכונה המוצלחת "חלומות כרכור".

את שיווק הפרויקט בחרה החברה לעשות ביום מכירה מיוחד לעמיתי קרנות שוטרים, שבוצע על בסיס "כל הקודם זוכה". דירות 4 חדרים כולל מחסן וחנייה נמכרו בכנס במחיר התחלתי של 921,500 שקלים.

סמנכ"ל השיווק של שיכון ובינוי נדל"ן, דורית סדן, אמרה: "מאז שהחל הפרסום לקרנות השוטרים, עשרות משפחות הביעו התעניינות, מרביתן מאזור חיפה ומהשרון וגם מפרדס חנה כרכור ונתניה, שם כבר לא ניתן למצוא דירות 4 חדרים במחירים הנעים סביב מיליון שקלים. שיכון ובינוי נדל"ן מציעה דירות במחירים האלה במכירה המוקדמת בפרדס חנה".

בשלב ראשון תשווק החברה שני בניינים בני 14 קומות שבכל אחד מהם 56 דירות. מהחברה נמסר, כי הבניינים ייבנו על פי עקרונות הבנייה הירוקה בתקן 5281, תקן מחמיר לבנייה ירוקה שהחברה בונה בהתאם לו בכל הפרויקטים שלה ברחבי הארץ.

עמיתי קרנות השוטרים בכנס המכירות (צילום: אבשלום שושני)
עמיתי קרנות השוטרים בכנס המכירות (צילום: אבשלום שושני)

בדוק גם

חלומות פרדס חנה כרכור (הדמיה: שיכון ובינוי נדל"ן)

שיכון ובינוי נדל"ן משיקה את "חלומות פרדס חנה כרכור"

לרגל ההשקה תציע החברה לעמיתי קרנות השוטרים דירת 4 חדרים בפחות ממיליון שקלים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *