יום שלישי , מרץ 19 2019
בית / שרון / נדל"ן שרון / אאורה מקימה את פרויקט "דניה" בשכונת אחוזת דניה בחדרה
פרויקט "דניה". העבודות צפויות להתחיל בסוף השנה (הדמיה: רן צרפתי הדמיות)

אאורה מקימה את פרויקט "דניה" בשכונת אחוזת דניה בחדרה

חברת אאורה, בבעלות יעקב אטרקצ'י, מהחברות המובילות בישראל בתחום הבנייה למגורים, מתחילה בשיווק פרויקט "דניה" בשכונת אחוזת דניה הפסטורלית בחדרה, הנחשבת שכונה מבוקשת ביותר. היקף הפרויקט, אשר בנייתו תושלם בדצמבר 2018, מוערך בכ~135 מיליון שקלים. את הפרויקט ילווה בנק מרכנתיל דיסקונט.

במסגרת הפרויקט, יוקמו 92 יחידות דיור בשני בניינים בני 10 קומות כל אחד. החברה צופה כי עבודות הביצוע בפרויקט יחלו בחודש דצמבר הקרוב. תמהיל הדירות בפרויקט מגוון וכולל דירות 3, 4 ו~5 חדרים וכן דירות מיוחדות כגון דירות גן מרווחות, מיני פנטהאוזים ופנטהאוזים. את הפרויקט תכנן האדריכל הוותיק, איל איצקין.

פרויקט "דניה". העבודות צפויות להתחיל בסוף השנה (הדמיה: רן צרפתי הדמיות)
פרויקט "דניה". העבודות צפויות להתחיל בסוף השנה (הדמיה: רן צרפתי הדמיות)

הדירות בפרויקט ישווקו בשלב ההשקה במחירי pre~sale, המגלמים הנחה של כ~5% במחירי הדירות. בין היתר, תשווק החברה דירות 3 חדרים בגודל של 74 מ"ר + 14 מ"ר מרפסת במחיר של החל מ~1.04 מיליון שקל; דירות 4 חדרים בגודל של 95 מ"ר + 14 מ"ר מרפסת החל מ~1.24 מיליון שקל; דירות 5 חדרים בגודל של 121 מ"ר + 14 מ"ר מרפסת החל מ~1.44 מיליון ודירות מיני פנטהאוז החל מ~1.54 מיליון שקל.

אאורה מהווה כיום את החברות הפעילות ביותר באזור מישור החוף ומקימה באזור גם את פרויקט "מבואות קיסריה", הכולל 3 מגדלי יוקרה בני 20 קומות הכוללים בסך הכל 270 יח"ד, אשר הקמתו החלה זה מכבר והוא נבנה כמקשה אחת. מרבית הדירות בפרויקט כבר נמכרו ואכלוסו צפוי בחודש אוגוסט 2017 וכן את פרויקט "מבואות קיסריה הצעירה" הכולל 114 יחידות דיור.

לאחרונה השלימה החברה רכישה של שתי קרקעות בחדרה, בשכונת הפארק ובמרכז חדרה. החברה תקים בסה"כ כ~400 יחידות דיור בשני הפרויקטים הללו.

יעקב אטרקצ'י, בעלים ומנכ"ל אאורה ישראל: "פרויקט דניה ייבנה בלב ליבה של שכונת אחוזת דניה הנחשקת והוותיקה ויהווה הזדמנות עבור משפחות המעוניינות ליהנות מאיכות חיים ומחיי קהילה איכותיים תוך שמירה על קרבה יחסית לגוש דן וגישה נוחה ליציאה מהשכונה. הפרויקט ייבנה ברמה הגבוה ביותר הקיימת כיום בענף הבניה ויציע לדיירים חוויית מגורים איכותית".

בדוק גם

כנס דגן צילום תמיר ברגיג

ח"כ עמיר פרץ בכנס דגן: "שקלתי לפרוש לפני חצי שנה"

כנס דגן לביטחון ואסטרטגיה במכללה האקדמית נתניה אירח את הרמטכ"ל היוצא, ראש המוסד לשעבר , ח"כ עמיר פרץ עוזי דיין ועוד. הם דברו על הפיצוץ בצפוי בעזה, על אשליית השקט היחסי בגדה, על תופעת "כחול לבן" וגם על ההדלפות והפריצות לטלפונים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *