יום שישי , אפריל 26 2019
בית / חדשות נתניה / חדשות בחדשות נתניה / משרדי הפנים והאוצר אישרו הקמת בניין עירייה חדש
בנין העיריה הדמיה משרד אשכולות אדריכלים יהלום
בנין העיריה הדמיה משרד אשכולות אדריכלים יהלום

משרדי הפנים והאוצר אישרו הקמת בניין עירייה חדש

משרדי הפנים והאוצר החליטו לאשר לעיריית נתניה את בניית בניין העיריה החדש באמצעות  DBOT   : במסגרתה מקבל גוף פרטי מהרשות זיכיון לתכנן, לממן, לבנות ולהפעיל את המתחם לתקופה קצובה.

המתחם שקיבל תוקף הועדה המחוזית לפני חמש שנים אמור לקום ברחובות הרצל רזיאל מינץ בשטח של כ – 21 דונם והוא תוכנן במסגרת  מדיניות העירייה לקדם תהליכי התחדשות עירונית במרכז העיר הוותיק.

המבנה ירכז את כל משרדי העירייה הפועלים כיום בכמה מוקדים בעיר – ומעבר לשימושים הפונקציונאליים שלו – הוא תוכנן כאלמנט עיצובי חדשני.

בנין העיריה הדמיה משרד אשכולות אדריכלים יהלום
בנין העיריה הדמיה משרד אשכולות אדריכלים יהלום

הבניין יתנשא לגובה של למעלה מ-20 קומות וצורתו תהיה כמעין גביש, כשלצדו יוקם בניין נמוך יותר, שישמש את הפונקציות הציבוריות השונות ובו אולם מועצת העיר, משרדי האגודה לעידוד התיירות וגלריה עירונית לצד אזורי קבלת הקהל. בראש המגדל תמוקם קומת תצפית עם גינה ירוקה, שתהיה פתוחה לקהל הרחב, כאשר מתחת לבניין יוקם חניון תת קרקעי בן ארבע קומות.

התכנון האדריכלי נבחר לאחר תחרות שיצאה לפועל על ידי עיריית נתניה ועמותת האדריכלים המאוחדת, כאשר ההצעה הזוכה של אשכולות אדריכלים נבחרה מבין 39 הצעות שהוגשו.

כיום מפוזרים משרדי העיריה בעיקר ברחוב הצורן, רחוב תל חי, הרצל 15 וברחוב ויצמן.

 

בדוק גם

חוף הרצל קונטיקי צילום רותי ברמן

נפתחה עונת הרחצה בנתניה. גם בחוף הבלו ביי

עיריית נתניה פותחת את עונת הרחצה לשנת 2019 בהשקעה של למעלה משלושה מליון שקלים בעשרה חופי רחצה מוכרזים ובהם חוף רחצה חדש והוא חוף בלו ביי שיפתח בתחילת יוני.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *