יום חמישי , אפריל 25 2019
בית / שרון / חדרה / "כואב לדבר על האלוף ליבנה בלשון עבר"
האלוף זאב ליבנה (צילום: שלומי גבא)
האלוף זאב ליבנה (צילום: שלומי גבאי)

"כואב לדבר על האלוף ליבנה בלשון עבר"

האלוף זאב ליבנה (צילום: שלומי גבא)
האלוף זאב ליבנה (צילום: שלומי גבאי)

האלוף זאב ליבנה נפטר ביום שלישי בביתו שבשכונת ברנדס בחדרה ממחלת הסרטן. ליבנה היה המפקד הראשון של פיקוד העורף ואף שימש מזכיר צבאי של ראש הממשלה ושר הביטחון ונספח צה"ל בארה"ב עד לפרישתו מצה"ל באוקטובר 2011. על פי בקשתו,נקבר בחלקה הצבאית שבבית הקברות בקרית שאול.

שר הביטחון משה (בוגי) יעלון פרסם הודעה רשמית לתקשורת: "זאב היה לוחם ומפקד עתיר ניסיון, שאת יכולותיו הפיקודיות והאנושיות הביא לידי ביטוי במגוון תפקידים שביצע בנח"ל המוצנח ובחיל השריון בשלוש מלחמות ובפעילות השוטפת. היו בו, בזאב, קור הרוח, הנחישות והשכל הישר והם סייעו לו למלא שורה של תפקידי פיקוד בכירים ורבי משמעות ביחידות מרכזיות של צה"ל ולאחר מכן במטכ"ל. אני משתתף בצערה של משפחת לבנה".

ראש עיריית חדרה חיים אביטן: "קיבלתי בצער גדול את הידיעה על לכתו בטרם עת של זאב ליבנה, הוא היה ידיד טוב שתמיד היה תענוג לפגוש ולשוחח עימו. כואב לי לדבר עליו בלשון עבר, הוא היה תושב חדרה שמבחינתי ייצג את ארץ ישראל היפה והטובה".

הכתבה המורחבת תתפרסם ביום שישי  ב"חדשות חדרה"

בדוק גם

חסר רק מעבר להולכי רגל. צילום: עיריית חדרה

כניסה חדשה יש, מעבר להולכי רגל אין

הכניסה החדשה מכביש החוף לעיר חדרה מועילה לכולם מלבד להולכי הרגל, שעם פתיחתה לא יוכלו עוד להגיע ברגל מגבעת אולגה לחדרה ולהיפך. התוצאה: ניתוק השכונה הוותיקה מהעיר. עיריית חדרה: "עם השלמת המחלף יחודש המעבר להולכי הרגל"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *