יום חמישי , מרץ 21 2019
בית / חדשות נתניה / חדשות בחדשות נתניה / אהרון חדד הנהג האישי של שלושה ראשי העיר נפטר.
אהרון חדאד. אלבום משפחתי
אהרון חדאד. אלבום משפחתי

אהרון חדד הנהג האישי של שלושה ראשי העיר נפטר.

אהרון חדד מי שהיה נהגם האישי של שלושה ראשי עיר נפטר ממחלה קשה והובא היום (יום ד') למנוחות בבית העלמין בנתניה. שלושה ראשי העיר ליוו אותו בדרכו האחרונה: יואל אלראי, צבי פולג וראש העירייה מרים פיירברג איכר שהספידה אותו. בן 59 היה במותו. השאיר אחריו בת.

"אהרון שלנו, יפה התואר ושחור התלתלים, עיניים בורקות ועליזות, שובבות של ילד ואופטימיות אדירה כך נזכור אותך. עד שענן שחור וכבד החל לרחף מעל חייך. בלתי נתפס שאנחנו נפרדים ממך היום. בביקור האחרון שלי אצלך לפני שבועיים, מראה פניך הסגיר את הסבל שאתה עובר ובכל זאת הצלחתי להצחיק אותך. יחסרו לי מאוד השיחות האישיות איתך כשאתה על ההגה ואני בדרך לישיבה הבאה.

אהרון חדאד ומרים צילום אלבום משפחתי
אהרון חדאד ומרים צילום אלבום משפחתי

מכירה אותך שנים רבות עוד מתקופת כהונתי כראש מנהל חינוך ואתה התנדבת להסיע אותי לכל מקום. רציתי לראות אותך עוד ועוד באגף הרכש והלוגיסטיקה שם עבדת משנת 1983, רציתי לראות אותך בלשכה שהפכת חלק ממנה, רציתי לראות אותך ליד ההגה מגיע איתי לכל ישיבה. בביקורי האחרון אצלך לפני שבועיים מראה פניך הסגיר את הסבל שעובר עליך. ואתה לא הפסקת להאמין שתנצח במאבק הקשה. נלחמת עד הרגע האחרון. אני נפרדת ממך היום ונשארת עם הזכרון."

בדוק גם

"מפלגת ימין שפוי". כחלון | צילום: חיים מסיקה

כחלון: "מי שאומר שיש גירעון הם אלה שהזזנו להם את הגבינה"

שר האוצר משה כחלון בראיון ל"בלינקר" מסכם קדנציה ומודה שהוא דואג לגורלה של תוכנית הדגל שהוביל, מחיר למשתכן", אם לא ייבחר * יש סכנה שאם ייבחר שר אוצר אחר, הוא יבטל בלחץ הקבלנים והטייקונים את התוכנית שנותנת לצעירים הטבה בגובה של 300 אלף שקלים ויותר ומאפשרת להם לראשונה לגור בבית חדש משלהם"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *