יום שני , מאי 27 2019
בית / שרון / אור עקיבא / אור עקיבא: המירוץ לדירה
תושבי אור עקיבא ממתינים להגרלה בפרויקט OPARK ( צילום: ארטגרף)
תושבי אור עקיבא ממתינים להגרלה בפרויקט OPARK ( צילום: ארטגרף)

אור עקיבא: המירוץ לדירה

כבר בשעה 7 בבוקר יום שישי האחרון, התחילו להגיע תושבים בציפייה לזכות בהגרלה אליה נרשמו, במסגרתם יזכו באופציה לרכישת דירה בפחות ממליון שקלים בעיר.

לדברי שייקה נפחא, סמנכ"ל חברת אפי קפיטל, "ההתנפלות של התושבים מוכיחות שהצמא בקרב התושבים הוא אדיר. ביום שישי 30 תושבים הגשימו את החלום לדירה בעיר שהם כה אוהבים. רוב הרוכשים היו זוגות צעירים ללא דירה ומשפרי דיור מהעיר ששדרגו לדירה גדולה יותר. אנו שמחים על כך שהמהלך שהצליח לקלוע במחיר המתאים לתושבי העיר."

תושבי אור עקיבא ממתינים להגרלה בפרויקט OPARK ( צילום: ארטגרף)
תושבי אור עקיבא ממתינים להגרלה בפרויקט OPARK ( צילום: ארטגרף)

חברת אפי קפיטל הרימה את הכפפה של ראש העיר יעקב אדרי, שביקש דיור בר השגה לתושבי העיר, ומתכננת מחדש את הדירות בשלב ב' בפרויקט opark בשכונת נווה אור, לטובת התאמתן למחיר שיעמוד על פחות ממיליון שקלים. למרות המחירים האטרקטיביים באור עקיבא מלכתחילה, כיום תושבי אור עקיבא לא יכולים לרכוש דירה חדשה בעיר.

פרויקט opark בשכונת נווה אור יכלול 400 יחידות דיור שיתפרסו על פני 10 בניינים בני 7-12 קומות, ושיווקו נעשה על ידי חברת שניר המתמחה בשיווק פרויקטים למגורים גדולים, מסחר וקניונים. תמהיל הדירות כולל דירות 4 ו-5 חדרים, דירות גן ופנטהאוזים, לכל הדירות בפרויקט מחסן צמוד וחניה צמודה. בצמוד לבניינים החברה מקימה פארק ירוק בשטח של 12 דונם עם מתקנים ומשחקים לתינוקות, לנוער ופינת ישיבה להורים. השכונה גובלת בקניון אורות ממזרח ושכונת הקוטג'ים היוקרתית גני אור מדרום. השכונה נמצאת מרחק הליכה ממרכז העיר.

חברת הנדל"ן אפי קפיטל החלה את פעילותה בשנת 2006. החברה בנתה ובונה פרויקטים רבים למגורים, ועד כה בנתה ושיווקה בהצלחה פרויקטים בחדרה. החברה בונה כיום את פרויקט אקווה בשכונת עין הים  בחדרה, פרויקט opark בשכונת נווה אור באור עקיבא  וכן מקדמת תכניות על שטח בן 120 באליכין ועל שטח של 200 דונם באזור תעשיה חדרה. החברה נהנית מאיתנות פיננסית, המאפשרת לה להשקיע באזורים מתפתחים נוספים.

בדוק גם

מגדל המגורים של חברת אמירי גן בחדרה

נתניה אאוט, חדרה אין

כ-40 אחוזים מהדירות בפרויקט אמיר פארק חדרה נמכרו לתושבי נתניה. עלייה קיצונית בעסקאות הנדל"ן בחדרה ברבעון האחרון של שנת 2014

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *