יום ראשון , מאי 26 2019
בית / עמקים / חדשות עמקים / פלוט יטיל פצצה הערב במסיבת הניצחון?
רונן פלוט (צילום עצמי)
רונן פלוט (צילום עצמי)

פלוט יטיל פצצה הערב במסיבת הניצחון?

האם ראש עיריית נצרת עילית, רונן פלוט, מתכנן להפתיע הערב את אלפי תומכיו בהודעה דרמטית הערב במסיבת הניצחון שלו במלון פלאזה בעיר? פלוט עצמו לא מכחיש וגם לא מאשר, אבל בסביבתו אומרים כי אכן יש בכוונתו  למסור הצהרה דרמטית אשר במושגים של העיר נחשבת לחסרת תקדים.

רונן פלוט (צילום עצמי)
רונן פלוט (צילום עצמי)

על מה מדובר?  "גם אנחנו לא יודעים", אומרים מקורביו של פלוט, אך עם זאת מבהירים כי לא מדובר בעניין פוליטי.  "זה לא פוליטי, לא בהיבט המפלגתי ובוודאי שלא בהיבט האישי", אומרים המקורבים ומוסיפים כי מהרגע שנודע על הכוונה להטיל פצצה הערב, ישנן כל מיני השערות ודבר אחד בטוח- ההודעה תהיה קשורה לעיר נצרת עילית ותתקבל בהפתעה גמורה".

כנס סיכום מערכת הבחירות של רונן פלוט יתקיים הערב בשעה 19:00 באוהל המלון בהשתתפות מאות פעילים  ומתנדבים, שלקחו חלק במערכת הבחירות. בסביבתו של פלוט מציינים כי הכנס פתוח לכלל תושבי העיר ולא רק לפעילים. "ראש העיר לא מתכנן חגיגות גדולות, הוא ממשיך לעבוד כרגיל,  אבל חשוב לו להגיד תודה לכל האנשים שעזרו בבחירות ולכל התושבים שתמכו בו וברשימתו", אומרים בסביבתו.

יצוין כי פלוט זכה לתמיכה חסרת תקדים בשיעור של 99% מקולות התושבים. בקרב קולות החיילים עלה  שיעור התמיכה בו ל – 100% לאחר שבספירת הקולות ביום רביעי שעבר לא נמצא ולו פתק אחד שלא נשא את שמו.  "אני אסיר תודה על האמון שנותנים בי תושבי נצרת עילית ומתחייב לעבוד קשה על מנת להיות ראוי לו", אמר פלוט בתגובה.

בדוק גם

פלוט עוקב מקרוב אחרי התקדמות העבודות (צילום רונן פלוט)

נצרת עילית: סבב נוסף של פרויקטים בהשקעה של למעלה מ- 20 מיליון שקל

בראש הרשימה: שיפוץ ושדרוג האצטדיון העירוני במימון מפעל הפיס ומשרד התרבות והספורט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *