תכירו את הנתניתי שייצג את ישראל באולימפיאדה 2021 בטוקיו

ארטיום דולגופיאט מתעמל בהתעמלות מכשירים בנים מגיל 6. לאורך השנים צבר הישגים משמעותיים ומרשימים ביניהם: קביעת הקריטריון למשחקים האולימפיים בטוקיו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב print
ארטיום דולגופיאט באליפות אירופה 2020. צילום באדיבות איגוד ההתעמלות

ארטיום דולגופיאט הוא הנתניתי שייצג את ישראל באולימפיאדת טוקיו ביולי 2021 בענף התעמלות מכשירים בנים.

מאיגוד ההתעמלות נמסר לחדשות נתניה: "ארטיום מסב גאווה לאיגוד, לענף ולמדינת ישראל. אנו מקווים שילדים ונערים יקבלו השראה מהישגיו וילכו בעקבותיו"

דולגופיאט  23 יליד אוקראינה. כיום הוא תושב העיר ומתגורר עם בת זוגו. לנתניה הוא הגיע בשל הקמת המתקן הלאומי להתעמלות מכשירים במכון וינגייט.

ארטיום דולגופיאט מחזיק מדליות רבות

לחדשות נתניה הוא מספר שהוא מתעמל בהתעמלות מכשירים בנים מגיל 6. לאורך השנים צבר הישגים משמעותיים ומרשימים ביניהם: קביעת הקריטריון למשחקים האולימפיים בטוקיו במסגרת אליפות העולם 2019. בה הוא זכה במדליית כסף בתרגיל קרקע. באליפות אירופה 2020- זכה במדליית זהב בתרגיל קרקע ובמדליית ארד בתרגיל קפיצות. ארטיום הינו מתעמל מעוטר בשתי מדליות באליפויות עולם, ארבע מדליות מאליפויות אירופה ומדליות רבות נוספות מסבב תחרויות גביעי העולם.

את ארטיום, המשתייך לאגודת מכבי תל אביב, מאמנים המאמן הלאומי סרגיי וייסבורג והמאמן אנדריי גרינבנוב. האחרון שאימן את ארטיום בצעירותו הגיע מאוקראינה. הספונסרים של ארטיום הם הונדה ובנק הפועלים.

שרית שנער, מנכ"לית איגוד ההתעמלות לחדשות נתניה: "ארטיום דולגופיאט הוא עילוי בתחומו ומסב גאווה לאיגוד וגם לענף ולמדינת ישראל. כיום ארטיום נחשב ל"יורש" של אלכס שטילוב.  מי ששבר את תקרת הזכוכית עבור מתעמלים ישראליים. ומי קטף הישגים רבים ומוביל את התחום בישראל. ארטיום הוא דוגמא ומופת ליכולות של ענף ההתעמלות הישראלי. אנו מקווים שילדים ונערים רבים יקבלו השראה מהישגיו, ילכו בעקבותיו וימשיכו להוביל להישגים ולכבוד למדינת ישראל".

לחדשות נוספות בנתניה הקליקו כאן * לדף הפייסבוק שלנו הקליקו כאן 

 

 

אהבתם? שתפו!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

אולי גם יעניין אותך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שיתוף ברשתות החברתיות

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram