בית / שרון / ספורט שרון / שיא במ.ס פרדס חנה: תשע קבוצות ישחקו בקבוצות הליגה

שיא במ.ס פרדס חנה: תשע קבוצות ישחקו בקבוצות הליגה

היסטוריה בקבוצת מ.ס פרדס חנה. זו השנה הראשונה בתולדות המועדון בה ישחקו תשע קבוצות ליגה, החל מטרום א' שנתון 2002 ועד קבוצת הבוגרים. הקבוצות שהחלו אימוניהם במרץ כבר הספיקו לקיים משחקי אימון עם מועדונים שכנים לצורך תרגול עמדות השחקנים ושיטות משחק שיתאימו לכל קבוצה.

קבוצת נערים ג' שזכתה באליפות המחוז לפני שתי עונות שודרגה למחוז מפרץ והחלה אימוניה במהלך חודשי הקיץ בהדרכתו של המאמן המנוסה משה יזדי. הקבוצה שיחקה בשבוע החולף במשחק ידידות מול קבוצת נערים ב' של מעגן מיכאל, שמבחינת גיל השחקנים גדולים מהם בשנה.

את המחצית הראשונה פתחו היטב שחקניו של יזדי ואף כבשה שער מרגליו של אייל טל שהבקיע שער יפה בבעיטה מ-16 מטרים. בהמשך הגדילו את התוצאה ירדן רייכמן ויואב ססלר שחלף על פני השוער וגלגל את הכדור פנימה. לקראת הסיום שחקני מעגן מיכאל כבשו שער מצמק ותוצאת הסיום הראתה 1:3 מעודד מאוד לזכות פרדס חנה. במשחק הצטיינו מנחם אינדישאו,אביב חאובי,מור עמר והשוער אדר זילברשטיין.

קבוצת ילדים ב' גם היא שיחקה במשחק אימון מול השכנה ממעגן מיכאל וניצחה בתוצאה 2:4. לקבוצה שזכתה באליפות המחוז אשתקד כבשו: מאור גוטמן,שי אשל,איל יזדי וליאל תירם. 

הצטיינו:יוגב יהודה,אדם שטיינברג ואודי שמואלי.

בדוק גם

בהפועל חדרה מבהירים: "לא רק שלא נתפרק, אלא נקבל ניהול תקין"

במועדון קיבלו בבוקר את התשובה הסופית מרשם העמותות ומכינים תגובה משפטית. בחדרה לא מתכוונים להתחייב לדקות משחק של אבו פאני ובן דוד. אביטן טס לחו"ל

ניסו אביטן (צילום: שלומי גבאי הפועל חדרה)

כרטיס אדום: הפועל חדרה לא קיבלה אישור מנהל תקין מרשם עמותות

רשם העמותות   הודיע להפועל חדרה כי לא תקבל אישור ניהול תקין ול כן לא תכול …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *