יום חמישי , ינואר 17 2019
בית / שרון / חדשות שרון / פיתוח ישראלי: אפליקציה שמעדכנת סטטוס בפייסבוק
צילום אילוסטרציה
צילום אילוסטרציה

פיתוח ישראלי: אפליקציה שמעדכנת סטטוס בפייסבוק

צילום אילוסטרציה
צילום אילוסטרציה

אפליקציה חדשה, פרי פיתוח ישראלי, בתחום ניהול הזמן מצטרפת לארגז הכלים של אנשי עסקים ובעלי לוחות זמנים צפופים. "beeZee", אפליקציה חינמית המאפשרת לבעל המכשיר להגדיר טקסט מותאם אישית על פי צרכיו אשר יישלח אוטומטית למתקשר במידה ולא יענה לשיחות או להודעות טקסט נכנסות במסגרת פרקי זמן מוגדרים מראש.

כולנו מכירים את הסיטואציה שבה במהלך פגישה חשובה אחד המשתתפים (ולעיתים רבות אלו אנחנו), מקבלים שיחה וגם אם בחרנו שלא לענות אנו מוצאים את עצמנו שולחים הודעות טקסט המסבירות שנתקשר מאוחר יותר. beeZee מאפשרת לנו להשתחרר מהצורך לבדוק את המכשיר הנייד שלנו כל העת במהלך פגישה ולהסיר דאגה שמא אנו "לא זמינים" בזמנים שבהם איננו יכולים לקבל שיחות ומאפשרת למתקשרים אלינו להתעדכן בזמן אמת בהיותינו עסוקים בסיבה שבגללה איננו יכולים לענות לטלפון ובזמן המשוער בו נהיה זמינים

"beeZee" פשוטה לשימוש: כל שיש לעשות לאחר הורדת האפליקציה (זמינה באנדרואיד ובקרוב גם באייפון), הוא להגדיר את מלל ההודעה שתרצו שתופיע: בפגישה, נהיגה, ראיון וכדו'. כעת יש לקבוע את השעות שבהן תרצו שההודעה תהיה פעילה. ל beeZee היכולת לשתף את ההודעה שלך כסטטוס אשר יופיע על גבי דף הפייסבוק שלך.

בדוק גם

צילום: פוטוליה

הלו, זה פייסבוק?

מערכת הפרסום הממומן בפייסבוק יכולה לשדרג לאין ערוך את אפשרויות השיווק של העסק ולהפוך אותו ליעיל, זול ומדויק יותר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *