בית / שרון / נתניה / "תמיד ידעתי שאהיה זמרת"

"תמיד ידעתי שאהיה זמרת"

בימים אלה מופיעה זמרת האופרה אורית אריאל מנתניה עם רפרטואר איטלקי הכולל להיטים מוכרים בסגנון נפוליטני וסן-רמו. מתלווים אליה הזמרת נתי גייל בדואטים, הפסנתרן איתי אברמוביץ, על הקונטרה בס אורן שגיא, על הגיטרות אלון שגיא ואת דברי הקישור מגיש השחקן עודד מנסטר המספר על איטליה ומחוזותיה. בנוסף לערב האיטלקי היא מופיעה בערבי ג'אז, ערבי זמר עם דן אלמגור בשירי נתן אלתרמן, אבל היא הכי אוהבת להופיע עם אמה הפסנתרנית. "אנחנו מרגישות אחת את השנייה ללא מילים. מנהלות דיאלוג דרך הצלילים".

אריאל, בת 37, אמא לשניים, היא זמרת רב תחומית, הקול שלה הוא סופרן לירי והיא שרה בגובה של ארבע אוקטבות. האהבה השנייה בחייה אחרי המוזיקה היא ההוראה – כשזה עשר שנים היא מורה לספרות שמגישה תלמידים לבגרות.

איך הגעת לשיר אופרה?
"סבא שלי, אריאל נמטי, היה זמר אופרה ושחקן ברוסיה. הסיפור שלנו הוא שהמקורות של המשפחה הגיעו מירושלים. אמו של סבי קבורה בירושלים וגם ההורים שלה. אחת הסבתות שלי שרה בלדינו. נולדתי לאמא פסנתרנית שכבר בגיל צעיר היא ואבי אמרו שאהיה זמרת אופרה לפי הקול שלי. כתינוקת, בחדר שלי היה פסנתר ואמי הייתה מלמדת בזמן שאני התענגתי מהמלודיות בעריסה, גדלתי לתוך זה. בארוחות שישי, כשסבא שלי היה שר, הייתי מצטרפת אליו. מוזיקה היא חלק בלתי נפרד מהחיים שלנו, כך שתמיד ידעתי שאהיה זמרת".

הסיפור המלא יתפרסם מחר ב:"חדשות נתניה"

אורית אריאל (צילום:ניר בוקסבוים)
אורית אריאל (צילום:ניר בוקסבוים)

בדוק גם

כי נולדתי בשבועות. רותי אגמון צילום עצמי

רות עבור.

לאחר שרות המואביה מתאלמנת מבעלה היא הולכת בעקבות נעמי חמותה לבית לחם. היא מתגיירת, נישאת לבועז יולדת את עובד שהוא סבו של דוד המלך. לכן אומרים על רות שהיא אמה של מלכות. הסיפור מתרחש בשבועות שהוא תחילת קציר שעורים ועל פי המסורת דוד המלך נולד ומת בשבועות. לכבוד השבועות פגשתי נשים שנושאות את השם רות שאלתי על משמעות השם שהפך נדיר בעת הזאת

המאבק הצליח. רני אידן. צילום רן אליהו

הוקפא פרויקט הקמת שדה התעופה בעמק חפר

  הוועדה לתשתיות לאומיות (הות"ל) הקפיאה את פרויקט הקמת שדה התעופה החלופי לשדה בהרצליה. כך …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *