בית / שרון / נדל"ן שרון / צמרת הנדל"ן חגגה בעיר ימים

צמרת הנדל"ן חגגה בעיר ימים

 מנכ"ל קבוצת שיכון ובינוי,  עופר קוטלר יחד עם מנכ"ל שיכון ובינוי נדל"ן, תמיר דגן  השיקו אתמול (שלישי), את פרויקט "חלומות צוקי השרון", פרויקט היוקרה של שיכון ובינוי נדל"ן בעיר ימים בנתניה.

משעות אחר הצהריים, גדשו צמרת הנדל"ן, אנשי עסקים ובכירים את שכונת עיר ימים. ביניהם:  מנכ"ל קבוצת שיכון ובינוי, עופר וקוטלר עם  רעייתו פזית , מנכ"ל שיכון ובינוי נדל"ן תמיר דגן, פרופ' אבי וד"ר רינה דגני בעלים ומנכ"לים משותפים של גיאוקרטוגרפיה, עורך מחירון הרכב והדירות לוי יצחק ורחל רעייתו , ח"כ ראלב מג'דלה, אדריכל הפרויקט גיל שנהב -מכנען שנהב, שמואל עטייה הבעלים של עטייה נכסים, ירון קרסי מנכ"ל סולל בונה, יעקב רוטר מנהל חטיבה עסקית בנק מזרחי טפחות, מוטי לובטון מפרסום באומן בר ריבנאי, אבירם בלזר , וערן רולס ממרכז הבנייה.

 יצחק לוי ורעייתו
יצחק לוי ורעייתו (צילום: אבשלום שושוני)

מגדלי חלומות צוקי השמורה , הוא קומפלקס סגור אשר יבנה על שטח של כ-20 דונם בין הרחובות עוזי חיטמן, אהוד מנור ונתן יונתן, בפינה הצפון מערבית של שכונת עיר ימים, בקו ראשון לים שיבנה על פי עקרונות הבניה הירוקה ובהתאם לתקן הליד האמריקאי . אדריכל הפרויקט גיל שנהב ומעצבת הפנים אביבית מנקס

פרויקט חלומות צוקי השמורה ,המכונה, ריזורט בגלל המבנה הייחודי שלו יכלול 3 מגדלי יוקרה מתוכננים לגובה של 28 קומות, מתוכם 25 קומות מגורים מעל קומת עמודים כפולה וקומה טכנית ומעל מרתף חניה, במתחם 287 יח"ד. שלושת המגדלים יבנו כקומפלקס סגור שבתוכו יהיה גם מבנה שישמש לבריכת יוקרה גדולה, מתחם ספא, וחדר כושר מאובזר. הכל בקומפלקס סגור 300 מטר מהים, וצמוד לשמורת אירוסים.

 הבניין הראשון שעבודתו תחל בימים הקרובים כולל 25 קומות ו- 96 דירות בתמהיל מגוון . גולת הכותרת שלו -פנטהאוז 223 מ"ר פלוס 300 מ"ר של מרפסות פרטיות שאחת מהן כוללת בריכת שחייה ופטיו בקו ראשון לים שמוצע ב- 11.5 מיליון שקלים. הקבלן המבצע שנבחר לבצע את הפרויקט הוא חברת סולל בונה.

עופר קוטלר ותמיר דגן
עופר קוטלר ותמיר דגן (אבשלום שושני)
אבי ורינה דגני
אבי ורינה דגני (צילום: אבשלום שושני)

בדוק גם

דניאל-מהרט-יושב-על-כסאו-במו

רשימה אתיופית למועצת העיר בראשות דניאל מהרט

הרשימה האתיופית "דור חדש" בראשות חבר המועצה דניאל מהרט תרוץ בבחירות הקרובות תחת השם "מקומי …

ברית מילה בחצר משפחת סאסי צילום עצמי

הלוויה במקום ברית מילה: שלמה סאסי היה אמור להיות הסדנק של נכדו וטבע בים

. שלמה סאסי, היה אמור להיות הסנדק של נכדו בברית מילה ביום שני האחרון, אך …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *