בית / עמקים / נצרת עילית / מכבי נתניה מבקשת להפחית את דמי ההשאלה על ירדן כהן

מכבי נתניה מבקשת להפחית את דמי ההשאלה על ירדן כהן

בהפועל נצרת עילית ממתינים להחלטתה של מכבי נתניה בקשר לקשר ירדן כהן. לכהן חוזה לעונה נוספת, כולל רכב ודירה בנתניה והתשלום לנצרת עילית עומד על  125 אלף שקלים לדמי השאלה. בנתניה דורשים להפחית מדמי ההשאלה, בטענה שעכשיו הם קבוצה בליגה הלאומית, ואף דיברו על סכום צנוע של 50 אלף שקלים. בנצרת עילית מוכנים להתפשר, אבל מדברים על כ- 80 אלף שקלים.

ירדן כהן והמנכ"ל גיל ברעם
צריך להשקיע העונה. ירדן כהן והמנכ"ל גיל ברעם (צילום יצחק סולומון)

יצוין כי העונה אמור כהן להשתחרר מהצבא ולקבל מענק שחרור של כמה עשרות אלפי שקלים, מה שהופך את החוזה שלו לכבד ביותר. בנצרת עילית ימתינו להתפתחויות של השחקן עם נתניה, לפני שיחליטו אם ברצונם להחזיר אותם הביתה.

"אני לא יודע איפה ירדן ישחק בעונה הבאה", אומר המנכ"ל גיל ברעם, אבל ממהר להבהיר: "הכי חשוב שהבחור יעשה הכנה כמו שצריך, ישתתף במחנה אימונים מסודר, אחרת עוד עונה תרד לו לטימיון". בנתניה טוענים כי כהן מתאים להם במסגרת הקבוצה שהם בונים לעלייה, אבל העלויות שלו כבדות עליהם, ומבהירים כי גם השחקן ייאלץ להתגמש.

בדוק גם

דני אסולין (צילום חגאג רחאל)

יו"ר הפועל עפולה: "אנשים לא ממהרים לתרום לכדורגל"

"לצערי רוב הקבלנים לא עוזרים לקבוצה וחבל. היום אנשים לא ממהרים לתרום וקשה מאוד לגייס כספים כדי להחזיק קבוצת כדורגל", אומר דני אסולין

רונן פלוט (צילום עצמי)

שש רשימות על 17 כיסאות

על פי הערכות, צפויה רשימתו של רונן פלוט 'נצרת עילית החדשה', לקבל 11-12 מנדטים, רשימת דו קיום לקבל 3-4 מנדטים, איתי רק מנדט אחד והדתיים אחד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *