בית / שרון / נתניה / לידיעת האוהדים, לאייל סגל נמאס

לידיעת האוהדים, לאייל סגל נמאס

עוד לפני הבעיטה הראשונה בליגה, נתניה תעמוד לדין בפעם השנייה לאחר שנקנסה על ידי בית הדין בעקבות התפרעות אוהדים, גם הפעם מדובר בהתפרעות אהודים שצוינה במשחק מול פתח תקווה בגביע הטוטו, וככל הנראה המועדון ייקנס בשנית. בדוח כתב השופט שלום בן אברהם: "בדקה ה-95, אחרי השער של מכבי פתח תקווה (שקבע 2:3), נזרקה כוס משקה מיציעי מכבי נתניה לתוך תחומי המגרש". המועדון הגיש תלונה למשטרה ונעצר חשוד.

משתף ועונה. אייל סגל (צילום: מכבי נתניה)
אייל סגל (צילום: מכבי נתניה)

לבעלים אייל סגל נמאס להגיע לוועדת המשמעת ולהיפרד מעוד כמה אלפי שקלים. "עוד לא התחילה העונה ואנחנו שוב בבית הדין", אמר, "בעונה שעברה הגענו  חמש פעמים לבית הדין ושילמנו ממיטב כספנו עקב שטויות של אוהד סורר כזה או אחר. חבל מאוד. אמנם ישבתי עם האוהדים, אבל לא ראיתי את המקרה. אני מניח שאם השופט ציין בדוח שנזרק משהו לכר הדשא, זה אכן קרה. אני לא מתכוון לעבור לסדר היום על אירועים כאלה. אפעל בכל הכוח המשפטי כדי למנוע את הישנות המקרים. נשקול מיצוי כל דרך כדי שמכבי נתניה לא תגיע לבתי הדין ותישפט בגין התנהגות בלתי הולמת של אוהד כזה או אחר".

בדוק גם

הגדלת זכויות הבנייה. בניין ברחוב (צילום: משרד עו״ד זיו גרומן)

מגדלים של 17 קומות בהלפרין

ארבעה בניינים שבהם 64 דירות ייהרסו ובמקומם ייבנו ארבעה מגדלים עם 250 דירות. קבוצת גבאי זכתה במכרז לביצוע הפרויקט

חוסר ניסיון ואופי של ווינרים. הפועל חדרה (צילום:שלומי גבאי)

הפועל חדרה מציגה: הישרדות, העונה החדשה

לאחר שני עשורים, חוזרת הפועל חדרה גבעת אולגה לליגה הלאומית. עם שחקני בית ורכש ושוער שאכזב בעונה שעברה, בלי מגרש ביתי, עם קהל אוהדים שהולך וגדל, עם חילוקי דעות באשר למאמן ועם תקווה אחת גדולה: לא לרדת שוב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *