בית / שרון / נדל"ן שרון / לגור בפאר, אבל בטבע

לגור בפאר, אבל בטבע

אפריקה ישראל מגורים מרחיבה את אחיזתה בעיר נתניה המדורגת במקום השלישי בישראל במכירת דירות חדשות. מהחברה נמסר כי היקף ההשקעה של אפריקה ישראל מגורים ב-4 פרויקטים בנתניה הינו 1.4 מיליארד שקלים, כשסך יחידות הדיור של החברה בכל הפרויקטים ברחבי העיר עומד על כ-1,200 יחידות.

בימים אלה משיקה החברה פרויקט טבע ייחודי בעיר , סביון באגם – מגדל יוקרה בן 114 דירות בלבד, הנבנה בתוך שמורת "שלולית החורף" שבשכונת אגמים, הממוקמת במערב העיר ונהנית מקרבה לשמורת טבע וים, ומסתמנת כאחת השכונות החדשות והמבטיחות בנתניה.

 

פאר טבעי. פרויקט סביון באגם, כהשתלת הבנין בסביבה (הדמיה: וויופוינט)
פאר טבעי. פרויקט סביון באגם, כהשתלת הבנין בסביבה (הדמיה: וויופוינט)

עיריית נתניה באמצעות החברה לפיתוח נתניה השקיעה עד היום כ- 45 מיליון שקלים בהנחת תשתיות חדשות בשכונה, וצפויה להשקיע 25 מיליון שקלים נוספים. כמו כן, מתוכננים בשכונה שכונה שבילי אופניים שיתחברו לשבילי האופניים בפארק אגם החורף ובשמורת האירוסים. בנוסף, יוקם גשר להולכי רגל שיחבר את שכונת אגמים, שמורת האגם ושמורת האירוסים עד חוף הים במטרה לאפשר תנועה נוחה במסלולי הליכה ורכיבה על אופניים מבלי לחצות כבישים.

אורן הוד, מנכ"ל אפריקה ישראל מגורים: "אפריקה ישראל מגורים זיהתה כי בתנופת הפיתוח המואצת בעיר נתניה גלום פוטנציאל במגוון רחב של תחומים וביניהם: תשתיות, תחבורה, מלונאות, מגורים, מסחר ותעסוקה ועוד, ההופכים אותה ליותר ויותר אטרקטיבית עבור אוכלוסיה איכותית. החברה קיבלה החלטה להקים את הפרויקט החדש בעיר בשכונת אגמים, המסתמנת כאחת השכונות המבטיחות בנתניה.

"סביון באגם, הנבנה במרחק 900 מטר מהים, בתוך השטחים הירוקים של פארק "אגם החורף" ובצמוד ל"שמורת האירוסים", הינו פרויקט פרויקט טבע ייחודי, במתחם המוגדר כאזור שמורת טבע בו יבנו מספר מצומצם ומוגבל של יח"ד. לפיכך, אנו מאמינים שפוטנציאל ההשבחה לרוכשים דירה בפרויקט הינו גבוה, והם צפויים ליהנות מעליית ערך עתידית של הנכס אשר יירכשו. החברה תופסת את נתניה נתניה כמקום מגורים איכותי ופועלת להמשך איתור קרקעות בעיר".

 

בדוק גם

כל המעקה בירידה לסירונית חלוד. צילום רותי ברמן

נתניה: מתנפחים יש, סככה לצל אין

עונת הרחצה נפתחה בנתניה, אומנם עם מתנפחים בחוף הרצל, אך המתקנים בחופים לא טופלו כראוי. …

כי נולדתי בשבועות. רותי אגמון צילום עצמי

רות עבור.

לאחר שרות המואביה מתאלמנת מבעלה היא הולכת בעקבות נעמי חמותה לבית לחם. היא מתגיירת, נישאת לבועז יולדת את עובד שהוא סבו של דוד המלך. לכן אומרים על רות שהיא אמה של מלכות. הסיפור מתרחש בשבועות שהוא תחילת קציר שעורים ועל פי המסורת דוד המלך נולד ומת בשבועות. לכבוד השבועות פגשתי נשים שנושאות את השם רות שאלתי על משמעות השם שהפך נדיר בעת הזאת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *