יום שני , ינואר 21 2019
בית / שרון / חדשות שרון / הרצל קרן יתמודד לראשות עיריית נתניה
חבר מועצת עיריית נתניה הרצל קרן
הרצל קרן (צילום: יח"צ)

הרצל קרן יתמודד לראשות עיריית נתניה

 לא רק ראש ממשלת ישראל בנימין נתניהו הודיע שהולכים לבחירות אמש (שלישי), גם חבר מועצת  עיריית נתניה הרצל קרן הודיע כי יתמודד בבחירות המוניציפליות הקרובות לראשות העירייה. לדבריו ראש עיריית נתניה מרים פיירברג צריכה לפרוש ולהתמודד לכנסת.

חבר מועצת עיריית נתניה הרצל קרן
אני בשל. הרצל קרן (צילום: יח"צ)

"אני חושב שאני האיש הכי משפיע מבין נבחרי הציבור במועצת העיר, אחרי ראש העירייה, אני חושב שצריך שינוי",  הסביר קרן שחיכה למועד הנכון כדי להתמודד לראשות העירייה ועסק בכל הקדנציה האחרונה בפעילות ציבורית.

 "עכשיו אני בגיל המתאים עם ניסיון עשיר ורקורד מתבקש להתמודד, הפכתי למותג בארץ. יש לי אינספור הישגים, סטודנטים לומדים את הבג"צים שלי, אני ותיק ומנוסה, שקול וישר דרך והכי חשוב, מלא מרץ ואנרגיה לשנות ולכן, אני מאמין שאני מתאים ומוכן להיות ראש עיריית נתניה".

קרן מסייג את מועמדתו שרק אם תהיה מלחמה או שיגיע מועמד חיצוני רציני הוא יעכב את הצעד הזה ומוסיף: בכל הארץ רואים שראשי ערים רבים נופלים בקדנציה השלישית או ברביעית. צריך להגיד למרים תודה על שלוש קדנציות מוצלחות. היא יכולה להצליח בכנסת".

 

בדוק גם

קלפיות

נתניה: שיעור הצבעה גבוה, פתקים של פיירברג נגנבו

לפי נתוני משרד הפנים, שיעור ההצבעה בעיר עומד על 8.9%, עלייה ביחס לבחירות הקודמות. בקלפי בבית ספר שרת דווח כי נגנבו פתקי הצבעה של מרים פיירברג

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *