בית / שרון / חדשות שרון / אישום: גנב סחורה בשווי מיליון וחצי שקלים מחברה סלולרית

אישום: גנב סחורה בשווי מיליון וחצי שקלים מחברה סלולרית

פרקליטות מחוז מרכז הגישה הבוקר  (שישי) לבית משפט השלום נתניה כתב אישום כנגד אברהים אלחורטי, תושב רמלה בן 33, וסאיד דעאס, תושב טירה בן 37, בגין גניבה בידי עובד וקשר לפשע. אלחורטי מואשם גם במסירת ידיעות כוזבות. על פי כתב האישום, שהגיש עו"ד עודד קלר, הנאשמים קשרו קשר, יחד עם אחרים שזהותם אינה ידועה, לגנוב את תכולת רכב המשלוחים בו נוהג אלחורטי בעבודתו, וזאת תוך הצגת מצג כוזב לפיו הוא נשדד בעת עבודתו.

מכתב האישום עולה כי במחסן ההפצה של חברת סלקום בנתניה, העמיס אלחורטי, במסגרת עבודתו, על המשאית משלוח הכולל אלפי פריטי סחורה שונים, וזאת בערך כספי כולל של 1.5 מיליון שקלים. לאחר העמסת הציוד יצא אלחורטי ממחסן ההפצה ונסע ישירות אל חניון פנימי באזור געש, שם המתינו לו דעאס ומי מהאחרים. לאחר הגעת הרכב פרקו הנאשמים את הסחורה והעבירו אותה לחזקתם ללא הסכמת בעלי הסחורה.

במסגרת הקשר והמצג הכוזב, הגיע אלחורטי לרעננה, כשהוא כפות בידיו. אלחורטי ביקש מעובר אורח להתקשר למשטרה, תוך שהוא מוסר לו, ולאחר מכן גם בהודעותיו במשטרה, מצג שיקרי לפיו נשדד על ידי רכב אשר נחזה להיות רכב משטרתי, ובו ארבעה אנשים שנחזו לשוטרים, אשר סימנו לו לעצור בצד הדרך. לפי גרסתו, לאחר שעצר את רכבו הוציאו אותו בכוח מהרכב, תוך שאחד מהם עולה כנהג ברכב במקומו והוא הועלה והובל ברכבם, הנחזה להיות ניידת, בידיים קשורות ובאיומי אקדח, לאזור רעננה ושם הורידו אותו מרכבם. בהמשך, הנאשמים, או מי מטעמם, החלו להפיץ ולמכור למכור את הסחורה הגנובה לאחרים.
מעצרם הוארך היום עד החלטה אחרת.

בדוק גם

אלי-דלל-צילום-רן-אליהו

אלי דלל נשאר נאמן לפיירברג

חבר מועצת העיר וממלא מקום ראש העיריה אלי דלל נשאר ב"בנתניה אחת" ויתמודד בבחירות הקרובות …

מתוך המגזין הסיני צילום עיריית חדרה

חדרה: שדרת אמיר מככבת במגזינים בינלאומיים

השדרה הפעילה ברחוב הרצל, הנקראת ע"ש סא"ל מי-טל ז"ל, בולטת באלמנטים העיצוביים והפונקציונליים שלה, ומופיעה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *