בית / שרון / חדשות שרון / חוף הכרמל: נפתחת עונה הרחצה

חוף הכרמל: נפתחת עונה הרחצה

עונת הרחצה תיפתח באופן רשמי ב- 20.4.15. בחופשת הפסח, חוף דור יהיה פתוח לציבור הרחב, בתחנת ההצלה המרכזית בלבד. בשאר החופים המוכרזים לא יתנו שירותי הצלה נוספים עד לתאריך הפתיחה הרשמי.

החל מ- 20 לאפריל שעות פעילות תחנות ההצלה יחלו ב- 09:00 ועד 17:00, בחודשים יולי ואוגוסט שעות פעילות התחנות יהיו בין 08:00 ועד 18:00. עונת הרחצה תסתיים באופן רשמי ב- 12לאוקטובר 2015.

 

אכיפת נהיגת שטח פרועה. חופי הכרמל (צילום באדיבות המועצה האזורית חוף הכרמל)
אכיפת נהיגת שטח פרועה. חופי הכרמל (צילום באדיבות המועצה האזורית חוף הכרמל)

אברהם רבינוביץ, מנהל חופי הרחצה במועצה פונה לציבור הרחב להקפיד ולרחוץ אך ורק בחופים המוכרזים ובשעות איוש תחנות ההצלה, על מנת להבטיח עונת רחצה בטוחה ומוצלחת.

גם השנה, עונת הרחצה נפתחת עם נתוני ירידה בהיקף הנסיעה בחופים, זאת לאחר פעילות אינטנסיבית של אכיפה בכלל החופים שבמועצה. כזכור העוברים על החוק צפויים לקנס שבין 500 ל -1000 שקלים ובמקרים קיצוניים אף לשלילת רישיון הנהיגה. על אף הנתונים מבהירים באגף המוניציפאלי, האמון על נושאי האכיפה כי האכיפה המוגברת תמשך גם השנה, במטרה להמשיך ולצמצם את נסיעת רכבי השטח בחופי הרחצה, נסיעה שמסכנת את חיי הרוחצים ופוגעת בסביבה.

 

בדוק גם

בהפועל חדרה מבהירים: "לא רק שלא נתפרק, אלא נקבל ניהול תקין"

במועדון קיבלו בבוקר את התשובה הסופית מרשם העמותות ומכינים תגובה משפטית. בחדרה לא מתכוונים להתחייב לדקות משחק של אבו פאני ובן דוד. אביטן טס לחו"ל

גינת מרגוע צילום דוברות הלל יפה

לראשונה בארץ: נחנכה גינת מרגוע טיפולית במחלקת יולדות בהלל יפה

השבוע נחנכה במרכז הרפואי הלל יפה גינת מרגוע טיפולית – ראשונה מסוגה בתוך מחלקת יולדות …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *