יום חמישי , ינואר 17 2019
בית / שרון / חדשות שרון / חברת קווים תחל לפעול באזור נתניה והסביבה
האוטובוס של חברת קווים (צילום: קווים)
האוטובוס של חברת קווים (צילום: קווים)

חברת קווים תחל לפעול באזור נתניה והסביבה

חברת התעבורה הציבורית קווים, תחל בסופ"ש, 29 נובמבר, להפעיל את התחבורה הציבורית באזור נתניה במקום נתיבי אקספרס ואגד.  החברה משתמשת באוטובוסים מתקדמים עם תקשורת אלחוטית ועמדות טעינה למכשירים סלולריים ומחשבים, תוספת קווים חדשים, והגברת תדירויות בקווים הקיימים.

ההפעלה היא במסגרת זכייתה של קווים במכרז משרד התחבורה באשכול זה, הכולל את גזרת היישובים: נתניה, חדרה, אור עקיבא ,קיסריה, פרדס חנה, כרכור, זיכרון יעקב, עמק חפר, כפר יונה, פרדסיה, דרום השרון, יישובי אזור ואדי ערה ,יישובי המשולש וישובים ערביים נוספים. אשכול נתניה-חדרה היא הזכייה השנייה של קווים השנה, במקביל לזכייתה במכרז אשכול "חשמונאים" הכולל את מודיעין, לוד, רמלה, מודיעין עלית, שהם ויישובי הסביבה.

במסגרת הפעימה השנייה של מכרז נתניה-חדרה, תחליף קווים החל מה-29 בנובמבר את נתיב אקספרס ואגד ביישובים נוספים וביניהם: נתניה, עמק חפר, צורן, קדימה, תל מונד, אבן יהודה, יד חנה, בת חפר, כפר יונה ושאר ישובי הסביבה.  פעימה נוספת במסגרת הפעלת אשכול נתניה-חדרה תתקיים בסוף חודש ינואר 2014 ותכלול את החלפת נתיב אקספרס בקווים בעיר חדרה, וביישובי הסביבה מצפון וממזרח לה.

בנוסף להחלפת המפעיל בקווים הקיימים, תוסיף החברה קווים חדשים באזור זה ותגביר את התדירויות בקווים הקיימים, וזאת במסגרת שיפור השירות לתושבי האזור

ניתן לקבל פרטים נוספים בחיוג לכוכבית *8787, או באתר האינטרנט של החברה בכתובת kavim-t.co.il

האוטובוס של חברת קווים (צילום: קווים)
האוטובוס של חברת קווים (צילום: קווים)

בדוק גם

חדרה: אוטובוס פגע בשישה רכבים

ברחוב הרצל בחדרה פגע אוטובוס בשישה רכבים, במקום 4 פצועים קל כולל נהג האוטובוס. בוחן …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *