בית / שרון / חדרה / צלבי קרס רוססו בבית העלמין סמוך לחדרה

צלבי קרס רוססו בבית העלמין סמוך לחדרה

צלבי קרס ותמונת של חרדי על בית העלמין סמוך לחדרה (צילום: שלומי גבאי)
צלבי קרס ותמונת של חרדי על בית העלמין סמוך לחדרה (צילום: שלומי גבאי)

צלבי קרס ודמות של יהודי התגלו אחר-הצהריים (יום רביעי') על קירות בית העלמין של מועצה אזורית מנשה, מזרחית לחדרה. צלב קרס נוסף רוסס בתחנת הסעה בכביש שמוביל ליישוב חריש. המשטרה מחפשת אחר החשודים במעשה. אתמול רוססו צלבי קרס על קברו של התנא רבי חלפתא באזור מרר בגליל התחתון.

בעקבות מספר מקרים שאירעו גם לאחרונה ביקנעם, במהלכם נוקבו צמיגים של כלי רכב ורוססו כתובות "תג מחיר", הורה מפקד המחוז הצפוני, ניצב זהר דביר, להקים צוות חקירה מיוחד שיכלול שוטרים מהיחידה המרכזית במחוז צפון, שוטרים מתחנת עפולה, גורמי שב"כ וגורמים נוספים.

לאחר חקירה שנערכה בימים האחרונים, נתפס לפני שעה קלה תושב יקנעם, בן 25, כאשר הוא מנקב צמיגים של רכב באתר בנייה. הוא נעצר והועבר לחקירה במשטרת עפולה.  מפקד המחוז הצפוני הדגיש כי המשטרה ממשיכה לפעול על מנת לפענח אירועים אלו ולהביא למעצר החשודים. "לא ניתן לקומץ קיצוניים לשבש את שגרת החיים", הדגיש ניצב דביר, "נעשה הכל על מנת לאפשר לתושבים לחיות בביטחון".

צלבי קרס בבית עלמין
לאן הגענו? צלבי קרס בבית עלמין (צילומים: שלומי גבאי)

בדוק גם

בהפועל חדרה מבהירים: "לא רק שלא נתפרק, אלא נקבל ניהול תקין"

במועדון קיבלו בבוקר את התשובה הסופית מרשם העמותות ומכינים תגובה משפטית. בחדרה לא מתכוונים להתחייב לדקות משחק של אבו פאני ובן דוד. אביטן טס לחו"ל

גינת מרגוע צילום דוברות הלל יפה

לראשונה בארץ: נחנכה גינת מרגוע טיפולית במחלקת יולדות בהלל יפה

השבוע נחנכה במרכז הרפואי הלל יפה גינת מרגוע טיפולית – ראשונה מסוגה בתוך מחלקת יולדות …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *