בית / שרון / חדרה / חדרה על המפה

חדרה על המפה

בתוך פחות מחודש ימים יהפוך פארק נחל חדרה לזירת פסטיבל ענקית וישים את חדרה על המפה התרבותית בארץ ובעולם. על פסטיבל הבום בוקס 2, שייערך ממש לפני ערב ראש השנה, כבר כתבנו לפני שבועיים. קבוצת SFX, החברה הגדולה בעולם לפסטיבלים ובעלת מותגי פסטיבלים גדולים, המתקיימים ברחבי העולם, הודיעה על כניסה לשוק הישראלי, ותקיים את פסטיבל "Life in Color" בפארק נחל חדרה, ביום חמישי, 27 באוגוסט.

"Life in Color", פסטיבל שהוא מסיבת הצבע הגדולה בעולם, אטרקציה שאין שנייה לה ואחד מסיבובי ההופעות המסקרנים בעולם, מגיע בפעם הראשונה לישראל כחלק משיתוף פעולה בין קבוצת SFX לחברת זאן, זרוע ההפקות של קבוצת "זאפה". נותן החסות הראשי של הפסטיבל הינו מותג הטיפוח "כיף". יצוין כי זו הפעם הראשונה בה קבוצת מותגי על בינלאומית בסדר גודל שכזה מביעה אמון בשוק המופעים בישראל.

רשימת ה- DJS שיופיעו בישראל כוללת בין השאר את Nicky Romero, מקום 8 ב- DJ MAGAZIN, ואסף בורגור, Borgore, סיפור הצלחה של ישראלי שעשה את זה בגדול בכל העולם. מארגני הפסטיבל מצפים לקהל של אלפים שינהר לחדרה מכל רחבי הארץ, ולראשונה בישראל יימכר לקהל כרטיס משולב, שישלב בתוכו רכבת והסעה מכל קצוות הארץ עד לפתח הפסטיבל.

הסיפור המלא ותמונות נוספות ביום שישי ב:"חדשות חדרה".

משתתפים בפסטיבל  "Life in Color" בעולם. החוויה מגיעה גם לחדרה (צילומים: עיריית חדרה)
משתתפים בפסטיבל "Life in Color" בעולם. החוויה מגיעה גם לחדרה (צילומים: עיריית חדרה)

 

בדוק גם

חברה מכבדת ושוויונית. תהל'ה צילום עיריית חדרה

חדרה יוצאת מהארון

קבוצת התמיכה להורים ולבני משפחות הקהילה הלהט"בית שהוקמה בחדרה, תחל לפעול בשיתוף ארגון תהל"ה ואגף …

ניסו אביטן (צילום: שלומי גבאי הפועל חדרה)

כרטיס אדום: הפועל חדרה לא קיבלה אישור מנהל תקין מרשם עמותות

רשם העמותות   הודיע להפועל חדרה כי לא תקבל אישור ניהול תקין ול כן לא תכול …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *