בית / שרון / חדרה / חדרה: כתב אישום נגד משליכי בקבוקי התבערה

חדרה: כתב אישום נגד משליכי בקבוקי התבערה

על פי עובדות כתב האישום שהוגש באמצעות עו"ד רמי סלאמה ועו"ד שלומית בשבקין, עולה כי בחודש שעבר קשר הנאשמים יחד עם אחרים קשר, להשליך בקבוק תבערה על ביתו של תושב העיר. ולצורך כך התאמנו הנאשמים בהכנת בקבוקי תבערה ובהשלכתם, באזורים נטושים בעיר חדרה.

ביום 4.8.15 בשעות הלילה, ייצרו הנאשמים, בקבוק תבערה ,בכך שמילאו בקבוק זכוכית בדלק והכניסו לתוכו נייר טואלט ,במטרה להשליכו לעבר הבית.

בסמוך לשעה 04:40 בהגיעם לביתו של המתלונן , ניסו הנאשמים, להדליק את בקבוק התבערה והשליכו אותו לעבר הבית. הבקבוק לא התלקח, אך פגע בקיר הבית, התנפץ ונפל בחצר הבית. כתוצאה מהתנפצות הבקבוק, נפגע השומר, פגיעות קלות מרסיסי הזכוכית.

בקבוק תבערה (צילום: יגאל בן אבו)
בקבוק תבערה (צילום: יגאל בן אבו)

בעקבות האירוע, נעצר אלי ארביב ביום 6.8.15. על מנת להסיר את החשדות בנוגע למעורבותו של אלי ארביב במעשים, ולהביא לשחרורו ממעצר, קשר טולדנו יחד עם אחרים קשר להשליך בקבוק תבערה נוסף, לביתו של המתלונן.

במסגרת הקשר נסעו טולדנו ואחרים לתחנת דלק בחדרה, שם מילאו דלק בבקבוק זכוכית, אליו הכניסו נייר, ונסעו אל הבית, כשברשותם בקבוק התבערה. טולדנו עצר את הרכב ברחוב סמוך לבית והשליכו את הבקבוק לכיוון הבית. ונמלטו מהמקום . הבקבוק התבערה פגע בשלט שהיה מוצב ברחוב, נפל על הכביש התלקח ונכבה.

הפרקליטות ביקשה מביהמ"ש לעצור את הנאשמים עד תום ההליכים המשפטיים נגדו.

בדוק גם

תמונה פנורמית של אצטדיון סמי עופר לאחר זריעת הדשא (צילום: צבי רוגר-עיריית חיפה)

המנהלת אישרה: הפועל חדרה תשחק בעונה הבאה בסמי עופר

המנהלת אישרה הבוקר לקבוצה לארח את המשחקים בסמי עופר. עד סוף החוש תיערך פגישה בין ראש העירייה צביקה גנדלמן לבין היו"ר אורן גולן לגבי התקציב

אורן גולן, ראש העיר צביקה גנדלמן וניסו אביטן, צילום: שלומי גבאי הפועל חדרה

גולן אחרי העלייה לליגת העל: "יש לנו התחייבות מגנדלמן לתקציב ראוי"

  אחד מהאנשים האחראים לעלייה ההיסטורית של הפועל חדרה הוא  הספונסר ויו"ר הקבוצה; אורן גולן, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *