יום חמישי , ינואר 17 2019
בית / שרון / חדרה / חדרה: כתב אישום נגד משליכי בקבוקי התבערה
בקבוק תבערה (צילום: יגאל בן אבו)
בקבוק תבערה (צילום: יגאל בן אבו)

חדרה: כתב אישום נגד משליכי בקבוקי התבערה

על פי עובדות כתב האישום שהוגש באמצעות עו"ד רמי סלאמה ועו"ד שלומית בשבקין, עולה כי בחודש שעבר קשר הנאשמים יחד עם אחרים קשר, להשליך בקבוק תבערה על ביתו של תושב העיר. ולצורך כך התאמנו הנאשמים בהכנת בקבוקי תבערה ובהשלכתם, באזורים נטושים בעיר חדרה.

ביום 4.8.15 בשעות הלילה, ייצרו הנאשמים, בקבוק תבערה ,בכך שמילאו בקבוק זכוכית בדלק והכניסו לתוכו נייר טואלט ,במטרה להשליכו לעבר הבית.

בסמוך לשעה 04:40 בהגיעם לביתו של המתלונן , ניסו הנאשמים, להדליק את בקבוק התבערה והשליכו אותו לעבר הבית. הבקבוק לא התלקח, אך פגע בקיר הבית, התנפץ ונפל בחצר הבית. כתוצאה מהתנפצות הבקבוק, נפגע השומר, פגיעות קלות מרסיסי הזכוכית.

בקבוק תבערה (צילום: יגאל בן אבו)
בקבוק תבערה (צילום: יגאל בן אבו)

בעקבות האירוע, נעצר אלי ארביב ביום 6.8.15. על מנת להסיר את החשדות בנוגע למעורבותו של אלי ארביב במעשים, ולהביא לשחרורו ממעצר, קשר טולדנו יחד עם אחרים קשר להשליך בקבוק תבערה נוסף, לביתו של המתלונן.

במסגרת הקשר נסעו טולדנו ואחרים לתחנת דלק בחדרה, שם מילאו דלק בבקבוק זכוכית, אליו הכניסו נייר, ונסעו אל הבית, כשברשותם בקבוק התבערה. טולדנו עצר את הרכב ברחוב סמוך לבית והשליכו את הבקבוק לכיוון הבית. ונמלטו מהמקום . הבקבוק התבערה פגע בשלט שהיה מוצב ברחוב, נפל על הכביש התלקח ונכבה.

הפרקליטות ביקשה מביהמ"ש לעצור את הנאשמים עד תום ההליכים המשפטיים נגדו.

בדוק גם

אלי ארביב עם ח"כ צחי הנגבי (צילום: דודו ספונטני)

כל המי ומי בחתונה של מאי ארביב

חתונה לפני פריימריז זו סיבה למסיבה. מי עשה כבוד לחבר מרכז הליכוד אלי ארביב שחיתן בשבוע שעבר את ביתו?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *