מבזקים
בית / שרון / חדרה / חדרה: אריה דרעי הגיע לבקר את ראש העירייה

חדרה: אריה דרעי הגיע לבקר את ראש העירייה

ח"כ אריה דרעי הגיע לביקור היכרות בלשכת ראש העירייה צביקה גנדלמן, אשר מועצת העיר שהוא עומד בראשה כוללת נציגים מתנועת ש"ס.

בפגישה נחכו גם יו"ר סיעת ש"ס בכנסת ח"כ אברהם מיכאלי, מנכ"ל התנועה חיים ביטון, הרב ישראל ביטון, חברי מועצת העיר בועז ביטון וניסים אביטן, מנכ"ל מוסדות "אור יוסף" עמנואל ביטון, ואחרים.

דרעי וגנדלמן עם חברי המועצה אביטן וביטון (צילום: דוברות)
דרעי וגנדלמן עם חברי המועצה אביטן וביטון (צילום: דוברות)

לדברי דרעי, הביקור בחדרה מהווה עבורו סגירת מעגל. דרעי סיפר כי בשנת 1968 כילד בן 9 שעלה ממרוקו נשלח ביחד עם אחיו יהודה, שהיה אז בן 11, לפנימייה לילדי עולים בחדרה. בפנימייה למד במשך שלוש שנים, וכאן התחנך.

ח"כ דרעי סיפר לגנדלמן  כי שמע שבחים עליו, על אופיו ועל יושרו, והביע שמחה להכירו. גנדלמן השיב כי חדרה זה הבית שבו חיים כולנו יחד, ולכן הוא פועל במועצת העיר אך ורק כאשר טובת העיר לנגד עיניו, מבלי לעשות חשבונות של חילונים, דתיים או חרדיים.

לגבי נציגי ש"ס אמר גנדלמן לדרעי כי, "יש לך פה חבורה איכותית. הדור הולך ומשתבח עם השנים". ועל כך נענה על-ידי דרעי: "תמיד משמח אותי כשאומרים שהצעירים טובים יותר, כי זה סימן שעשינו משהו נכון".

בדוק גם

הסמים שנתפסו במקרר

סוכן סמוי הפיל 40 סוחרי סמים מנהריה וחדרה באמצעות אפליקציה

משטרת ישראל עצרה הבוקר מעל 40 סוחרי סמים, הודות לסוכן סמוי שחדר לתוך אפליקציית הטלגראס וחשף את זהותם ואת פעילותם הפלילית.

ספריה בית אליעזר 4

קריאה בהזנחה

בית אליעזר נחשבת לשכונה הגדולה ביותר בחדרה ורבים רואים בה סביבה מטופחת ונעימה. אבל דווקא …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *