יום שני , אוקטובר 22 2018
בית / שרון / חדרה / הרקדנים מהמתנ"ס ייצגו את ישראל באליפות העולם בריקודים סלוניים
עתיד מזהיר. צמד הרקדנים
עתיד מזהיר. צמד הרקדנים (באדיבות עיריית חדרה)

הרקדנים מהמתנ"ס ייצגו את ישראל באליפות העולם בריקודים סלוניים

שנה בלבד לאחר שזכו בתואר סגני אלופי ישראל נבחרו צמד הרקדנים יהונתן יצחק וליטל רובין לייצג את חדרה ואת ישראל באליפות העולם בגרמניה.

יצחק ורובין, אשר זכו לכינוי "יונטול", רוקדים מגיל צעיר ומאז הכרזתם כסגני אלופי הארץ לקטגוריית גילם (14-15) הם חולמים להיות אלופים. השניים רוקדים כבר שנים בסטודיו "פרימוורה" לריקודים סלונים של ג'ניה זייקנר-הספרי במתנ"ס בית אליעזר. המתנ"ס, הפועל במסגרת העמותה לתרבות הפנאי, מפעיל מזה שנים סטודיו לריקודים סלוניים, אשר רבים מרקדניו השתתפו בתחרויות שונות בארץ ובחו"ל וכבר קטפו פרסים וגביעים.

עתיד מזהיר. צמד הרקדנים
עתיד מזהיר. יהונתן יצחק וליטל רובין (באדיבות עיריית חדרה)

 יצחק התחיל ללמוד ריקודים סלונים בגיל 10 ורובין החלה בגיל 8, ולפני כשלוש שנים החלו לרקוד כצמד. בסטודיו "פרימוורה" במתנ"ס בית אליעזר רוקדים יותר ממאה רקדנים שמתחילים את פעילותם בגיל 4 ורוכשים את יסודות הריקוד על כל סגנונותיו.
במהלך השנה עוברים הרקדנים השתלמויות מקצועיות, יוצאים לתחרויות ארציות ומופיעים באירועים עירוניים וארציים אשר במסגרתם הם מייצגים את העיר חדרה בכבוד רב וזוכים לשבחים ולפרסים.

עפרה יצחק, אמו של יהונתן מעדכנת כי לקראת אליפות העולם מתאמנים יצחק ורובין במשך שעות באולם שהקצה להם המתנ"ס עבור אימוניהם. ליהונתן וליטל צפוי עתיד מזהיר בתחום. מלבד אליפות העולם בגרמניה הם צפויה לצאת השנה לתחרויות נוספות בינלאומיות באירופה ולמחנות אימונים.

אייל עפגין מנהל המתנ"ס: "הסטודיו לריקודים סלונים הפך להיות ספינת הדגל של מתנ"ס בית אליעזר, העמותה לתרבות הפנאי והעיר חדרה בכלל. הרקדנים מייצגים את העיר בכל הארץ ומביאים כבוד גדול. אין ספק שהרקדנים הצעירים ימשיכו להתקדם ולייצג את חדרה בכבוד רב גם בעתיד".

 

בדוק גם

החיבור לכביש החוף. חדרה (צילום אבי כהן)

המדינה אישרה 15 מיליון שקלים לתכנון נתיבי תחבורה ציבורית בחדרה

משרד התחבורה אישר הקצאה לתכנון רחב היקף, מה שמעיד על אמון בעיריית חדרה וביכולתה לבצע בתום התכנון פרויקטים הנאמדים בכ-200 מיליון שקלים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *