בית / שרון / חדרה / בחדרה לא יכולים לחכות למפגש מול נתניה בגביע המדינה

בחדרה לא יכולים לחכות למפגש מול נתניה בגביע המדינה

התרגשות גדולה בקרב אנשי הפועל חדרה לקראת המשחק מול מכבי נתניה מליגת העל במסגרת סיבוב ח' של גביע המדינה. המשחק ייערך ביום שישי באצטדיון הביתי של חדרה בעפולה. על פי ההערכות, האצטדיון צפוי להיות מלא בעיקר באוהדי מכבי נתניה כאשר גם בחדרה מאמינים כי רבים מאוהדי הקבוצה יגיעו לעודד את הקבוצה במשחק החשוב.

מבחינה מקצועית במועדון מאמינים כי במשחק אחד ניתן להפתיע את היריבה הבכירה אף על פי שנתניה נחשבת לאחת הקבוצות הטובות בישראל. מאמן חדרה, ניסו אביטן, הקרין וידאו בו הראה את הנקודות החזקות של נתניה שקשורות בעיקר למשולש – ערן לוי, אלחסן קייטה ודיא סבע.

אורן גולן. יוביל את האגודה (צילום: שלומי גבאי)
מאמין בקבוצה. אורן גולן (צילום: שלומי גבאי)

יו"ר חדרה אורן גולן אמר לקראת המשחק: "מדובר במשחק מאוד מעניין מול השכנה הבכירה שלנו. אנחנו מאמינים בעצמנו וכמו שכבר אמרו בעבר אז במשחק אחד אפשר לנצח כל קבוצה לבטח בבית שלנו. אנחנו שמחים לארח את מלך שערי ליגת העל דיא סבע שאף נחשב לישראלי בכושר הטוב בארץ. אני בטוח שקהל גדול יגיע מחדרה וילווה את הקבוצה".

בדוק גם

שירלי עודד והעותרים צילום פרטי

חדרה: התקיים דיון ראשון בעתירה נגד חסימת תושבים בפייסבוק

בית המשפט המחוזי בחיפה דן לראשונה, בשלישי האחרון בעתירה בעניין לחסימת התושבים בפייסבוק שהגישו חברת המועצה ויו”ר סיעת שקיפות שירלי עודד, והתושבים ארז אלגון ואדיר בינימיני. בסיום הדיון חייב בית המשפט את עודד בסכום של 3,500 שקלים הוצאות על העתירה

"המוות של אבא תפס אותי כמו ילדה עם הרגל באזבסט". סי היימן ואבא נחצ'ה (צילום: מירי נחמיאס)

ממשיכה

הפרידה מאבא נחצ'ה, הגירושים ומעבר הדירה הביאו את סי היימן לחשב מסלול מחדש. בימים אלה היא מגשימה את צוואתו של אביה ויוצאת בשני מופעים: האחד - "שירים מבית אבא", והשני - "רוק'נרול כחול", במלאות 30 שנה ל"גיבור גדול" * בראיון מרגש היא מדברת כמעט על הכל וגם חושפת את מילות השיר שכתבה לאביה בשעותיו האחרונות, ליד מיטתו בבית החולים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *