יום שני , דצמבר 10 2018
בית / שרון / בנימינה / לשם יילך הכסף שלכם
(צילום: אילוסטרציה)
(צילום: אילוסטרציה)

לשם יילך הכסף שלכם

 

 

מליאת מועצת בנימינה-גבעת עדה אישרה לפני כשבועיים ברוב של 7 תומכים מול 3 מתנגדים את תקציב המועצה לשנת 2016. סך התקציב עומד על 89,169,000 שקלים. סדרי העדיפויות בתקציב נקבעו על ידי חברי ההנהלה והמטה לאור יעדי המועצה לשנת 2016, כנגזרת מהחזון ומהיעדים הרב שנתיים של הרשות.

חינוך: המשך גיבוש תוכנית אב חינוכית ויישום חלק ראשון של התוכנית האסטרטגית, כולל ניהול עצמי, הרחבת המענה לצרכים השונים (חינוך מיוחד, מחוננים, חינוך בלתי פורמלי ועוד), הטמעת תכני היסטוריה ומורשת (מורשת ברשת) ושיפור תשתיות במערכת החינוך, כולל תוכנית בינוי ושיפוצים, בטיחות וטכנולוגיה.

תשתיות: שיפור חזות היישובים (גינון, טיפול במדרכות, שילוט, גנים ותחנות, אזורי מגורים ואזור תעשייה), שיפור שירותי הניקיון (כולל פינוי אשפה, גזם ומיחזור), שיפור אכיפת הסדר הציבורי (חנייה, ניקיון וגזם, שילוט עסקי), אספקה, שיקום וטיפול יעיל בתשתיות זורמות, כולל טיפול בשפכים, התייעלות במשק המים והביוב, לרבות בתחום צרכנות המים, בדגש על הקטנת פחת, בחינת הצורך בתיאגוד משק המים, תחילת ביצוע תוכנית רב שנתית לסלילת רחובות וציפוף בית העלמין בבנימינה.

(צילום: אילוסטרציה)
(צילום: אילוסטרציה)

ביטחון: גיבוש וביצוע תוכנית הכוללת אמצעים לשיפור הביטחון האישי בשגרה ובחירום.

קהילה: חיזוק תחושת הקהילה, בדגש על התנדבות ומעורבות בקהילה, הרחבת שירותי המחלקה לשירותים חברתיים ובחינת הקמת מרכז ספורט.

איכות השירות: שיפור שביעות הרצון מאיכות השירות לתושב בתחומי התפעול, טיפול בפניות תושבים למוקד על פי זמני תקן.

תהליכים פנים ארגוניים: השלמת תוכניות אב לחינוך, תחבורה, מים וביוב, השלמת תוכנית מתאר כוללנית עד מתן תוקף, קידום הרשות לאיתנות כלכלית: עמידה באבני הדרך של תוכנית ההתייעלות, צמצום הגירעון המצטבר בתקציב השוטף ובתב"רים באמצעות הלוואה, המשך פיתוח מנופי צמיחה הכולל שיווק אזור התעשייה כרמל, שינוי יעוד אזור התעשייה רכבת, הקמת ועדת חלוקת הכנסות עם אור עקיבא ושיפור עבודת המטה.

 

בדוק גם

"הרחבתי את שעות קבלת הקהל במשרדי ואני משתדל להגיע לכולם". ויסברג (צילום: הילה אייזינגר)

מראשות המתנ"ס לראשות המועצה

כנראה שגם בחלומותיו השאפתניים ביותר, איתי ויסברג לא תיאר לעצמו שבשנים הקרובות ירוץ לראשות מועצת בנימינה גבעת עדה וגם יזכה. אבל החיים זה מה שקורה בזמן שבן אדם עסוק בלתכנן תוכניות, ומותו הפתאומי של פינקי זוארץ טרף את הקלפים. רגע לפני כניסת השנה החדשה, ויסברג מסכם 72 ימים בתפקיד ומסמן מטרות לשנים הבאותכנראה שגם בחלומותיו השאפתניים ביותר, איתי ויסברג לא תיאר לעצמו שבשנים הקרובות ירוץ לראשות מועצת בנימינה גבעת עדה וגם יזכה. אבל החיים זה מה שקורה בזמן שבן אדם עסוק בלתכנן תוכניות, ומותו הפתאומי של פינקי זוארץ טרף את הקלפים. רגע לפני כניסת השנה החדשה, ויסברג מסכם 72 ימים בתפקיד ומסמן מטרות לשנים הבאות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *