מבזקים
בית / שרון / בנימינה / לשם יילך הכסף שלכם

לשם יילך הכסף שלכם

 

 

מליאת מועצת בנימינה-גבעת עדה אישרה לפני כשבועיים ברוב של 7 תומכים מול 3 מתנגדים את תקציב המועצה לשנת 2016. סך התקציב עומד על 89,169,000 שקלים. סדרי העדיפויות בתקציב נקבעו על ידי חברי ההנהלה והמטה לאור יעדי המועצה לשנת 2016, כנגזרת מהחזון ומהיעדים הרב שנתיים של הרשות.

חינוך: המשך גיבוש תוכנית אב חינוכית ויישום חלק ראשון של התוכנית האסטרטגית, כולל ניהול עצמי, הרחבת המענה לצרכים השונים (חינוך מיוחד, מחוננים, חינוך בלתי פורמלי ועוד), הטמעת תכני היסטוריה ומורשת (מורשת ברשת) ושיפור תשתיות במערכת החינוך, כולל תוכנית בינוי ושיפוצים, בטיחות וטכנולוגיה.

תשתיות: שיפור חזות היישובים (גינון, טיפול במדרכות, שילוט, גנים ותחנות, אזורי מגורים ואזור תעשייה), שיפור שירותי הניקיון (כולל פינוי אשפה, גזם ומיחזור), שיפור אכיפת הסדר הציבורי (חנייה, ניקיון וגזם, שילוט עסקי), אספקה, שיקום וטיפול יעיל בתשתיות זורמות, כולל טיפול בשפכים, התייעלות במשק המים והביוב, לרבות בתחום צרכנות המים, בדגש על הקטנת פחת, בחינת הצורך בתיאגוד משק המים, תחילת ביצוע תוכנית רב שנתית לסלילת רחובות וציפוף בית העלמין בבנימינה.

(צילום: אילוסטרציה)
(צילום: אילוסטרציה)

ביטחון: גיבוש וביצוע תוכנית הכוללת אמצעים לשיפור הביטחון האישי בשגרה ובחירום.

קהילה: חיזוק תחושת הקהילה, בדגש על התנדבות ומעורבות בקהילה, הרחבת שירותי המחלקה לשירותים חברתיים ובחינת הקמת מרכז ספורט.

איכות השירות: שיפור שביעות הרצון מאיכות השירות לתושב בתחומי התפעול, טיפול בפניות תושבים למוקד על פי זמני תקן.

תהליכים פנים ארגוניים: השלמת תוכניות אב לחינוך, תחבורה, מים וביוב, השלמת תוכנית מתאר כוללנית עד מתן תוקף, קידום הרשות לאיתנות כלכלית: עמידה באבני הדרך של תוכנית ההתייעלות, צמצום הגירעון המצטבר בתקציב השוטף ובתב"רים באמצעות הלוואה, המשך פיתוח מנופי צמיחה הכולל שיווק אזור התעשייה כרמל, שינוי יעוד אזור התעשייה רכבת, הקמת ועדת חלוקת הכנסות עם אור עקיבא ושיפור עבודת המטה.

 

בדוק גם

נסיעת בכורה על הטרקטור המשופץ. קובי סמסונוב (צילום: הילה אייזינגר)

נשמת הטרקטור

הוא מצא חלקים של טרקטור, בן 60 לערך, שבימיו היפים יותר חרש את שדות רמת הגולן, והחליט להפיח בו חיים. לאחר פרויקט שיפוץ ארוך ומתיש הפכה הגרוטאה לכלי יפהפה שנוסע. ועוד איך נוסע. קובי סמסונוב מקיסריה מאוהב עד כלות בכלי רכב ישנים ומשקיע בהם את מיטב כספו ומרצו, כי אחרי הכל, מה לא עושים בשביל שימור ההיסטוריה

"המוות של אבא תפס אותי כמו ילדה עם הרגל באזבסט". סי היימן ואבא נחצ'ה (צילום: מירי נחמיאס)

ממשיכה

הפרידה מאבא נחצ'ה, הגירושים ומעבר הדירה הביאו את סי היימן לחשב מסלול מחדש. בימים אלה היא מגשימה את צוואתו של אביה ויוצאת בשני מופעים: האחד - "שירים מבית אבא", והשני - "רוק'נרול כחול", במלאות 30 שנה ל"גיבור גדול" * בראיון מרגש היא מדברת כמעט על הכל וגם חושפת את מילות השיר שכתבה לאביה בשעותיו האחרונות, ליד מיטתו בבית החולים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *