יום שישי , ספטמבר 21 2018
בית / קריות / קרית מוצקין / צורי עלה על אוטובוס הכסף

צורי עלה על אוטובוס הכסף

ראש עיריית קרית מוצקין, חיים צורי עלה ברביעי האחרון לקו הקאש, "אוטובוס הכסף" של פרויקט קווי הלילה של משרד התחבורה שהגיע לעיר ויצא לבלות יחד עם בני הנוער.
אמנם עידו רוזנבלום לא היה הנהג אבל עם עלייתם לאוטובוס חיכו לבליינים הצעירים הפתעה- מופעי תאורה וסאונד מיוחדים ומנחה שהזמין את העוברים והשבים להשתתף בשעשועון טריוויה נושא פרסים.

האוטובוס הגיע לרחבת "היכל התיאטרון" בקריית מוצקין ונרשמה היענות רבה מצד עשרות בני נוער ובליינים. כתוצאה מההיענות הגדולה, המשחק נעשה בשני סבבים בנוכחותו של צורי,  שעלה לאוטובוס לקול קריאות עידוד של בני הנוער בעיר.

צורי, איך אתה מסכם את החוויה?

צורי: "אני שמח על הענות רבה של בני הנוער שהגיעו לאוטובוס הכסף ומקווה שהם ידעו ליישם ולהשתמש בשירות המצוין של קווי הלילה ביוזמת משרד התחבורה גם בחופשת הקיץ ובשעות הלילה המאוחרות".

חיים צורי ובני הנוער באוטובוס הכסף
מי זכה? חיים צורי ובני הנוער באוטובוס הכסף (צילום: ניר שטיינברג)

בדוק גם

עומר זוהר. צילום: דורון גולן

"להיות ראש עיר זו שליחות שהייתי רוצה לעשות"

תחילת הדרך בעיתונות, העבודה במשרדי הממשלה, התקף הלב שחטף בגיל 32, הנישואים, ההורות לארבעה ילדים, החזרה לקרית מוצקין לחיקו האוהב של ראש העירייה חיים צורי והתוכניות לעתיד. עומר זוהר פותח את הלב ומתוודה: "חרטה אחת שלי היא שעד היום לא מצאתי את היכולת לשבת עם אבא שלי ולהגיד לו כמה אני אוהב ומעריך אותו"

ציקי אבישר מכריז על התמודדות לראשות קרית מוצקין. צילום: דורון גולן

וועדת הבחירות האזורית על עתירתו של ציקי אבישר: "נטפל לזוטי דברים"

עיריית קרית מוצקין וציקי אבישר ממשיכים להיפגש באולם ועדת הבחירות האזורית והפעם בעקבות עתירתו של …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *