יום שלישי , ספטמבר 25 2018
בית / קריות / פנאי קריות / נמל חיפה מציג את הפנטסיה הגדולה

נמל חיפה מציג את הפנטסיה הגדולה

"פנטסיה", היא אניית הקרוז הגדולה ביותר שעגנה בנמל חיפה עד היום. עלון החברה המפעילה את האנייה מספר על שירות של "6 כוכבים". נתוני האנייה והמראה שנגלה מכל רחבי העיר חיפה מצדיק ככל הנראה את ההגדרה. ה"פנטסיה" שהושקה בשנת 2008, היא בבעלות איטלקית ונושאת דגל איטלקי, גם סגל הפיקוד הוא איטלקי. אורכה 1,093 רגל וגובהה 124 רגל. משקלה (דחי) 133.500 טון.

צילום: עיריית חיפה

על סיפון הפנטסיה כ-4,000 נוסעים וכ-4,000 אנשי צוות. באנייה 107 סוויטות, 532 תאים, 13 סיפונים, מעליות, 3 בריכות שחיה חיצוניות ובריכה אחת מחוממת. כל השירותים הציבוריים ברמה הגבוהה ביותר הקיימת כגון ספא ובו 12 בריכות ג'קוזי, סלון יופי, אולם מופעים ענק, 12 ברים וחדרי אוכל עם מטבח גורמה איטלקי, קזינו, חנויות, מכבסות לרשות הנוסעים יחד עם שירות חדרים 24 שעות ביממה. סולריום וחדר אוכל תחת כיפת זכוכית ענקית.

צילום: עיריית חיפה

ראש עיריית חיפה יונה יהב: "אין זה פלא שכמות התיירים עלתה בצורה כל כך משמעותית. המרכזיות של חיפה בעולם הנמלי ובנוסף לאזור פיתוח תיירות הולידו את המספר המפלצתי של מעל לחמישים בתי מלון הנבנים בחיפה בזמן כתיבת שורות אלה. זאת היא הוכחה נוספת שהנמל החדש של ישראל חייב להיבנות בחיפה ולא באשדוד".

השבוע,קיבל יהב את עיטור התאחדות המלונאות בישראל לשנת 2013. זו הפעם הראשונה אי פעם בישראל שראש עירייה מקבל עיטור זה.

בדוק גם

משה אבן טוב. צילום: דורון גולן

הקרייתים; מוסיקת ג'ז להמונים

הגיל השלישי, שעל פי התפיסה המסורתית מיועד למנוחה ורגיעה, מתברר יותר ויותר כשלב בו רבים …

ערן ושרי צילום עידן חן

יש להם חלום

רבע מיליון שקלים. זה הסכום לו זקוקים ערן ושרה ישראלי מקרית ביאליק, כדי להגשים את חלומם להיות אבא ואמא בהליך פונדקאות בחו"ל. אחרי מסכת ייסורים בלתי נתפסת, שכללה שכול, אובדן וניתוח קיצור קיבה שכמעט הפך לניתוח קיצור חיים, פנו בני הזוג, באין ברירה אחרת, לגיוס ממון מההמונים. 250 אלף שקלים הם בסך הכל 250 אלף איש שיתרמו שקל אחד בלבד

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *