יום שני , דצמבר 17 2018
בית / שרון / חדרה / OpenValley מגיעה לקיסריה
הדמיה של אופק 11 (קנפו כלימור אדריכלים)
הדמיה של אופק 11 (קנפו כלימור אדריכלים)

OpenValley מגיעה לקיסריה

החברה מקימה בפארק העסקים (אופק 11) מתחם עבודה משותף ליזמים וחברות הזנק וכן מאיץ עבור חברות בינלאומיות. מיכאל כרסנטי, מנכ"ל החברה לפיתוח קיסריה: "החבירה עם OpenValley תאפשר לנו להעניק פתרון אטרקטיבי גם ליזמים, סטארט~אפיסטים ובעלי מקצועות חופשיים"

לאור הצלחת מתחם OpenValley ברמת ישי והביקושים הגדלים, ביוזמתם של יוסי אקרמן, מי שכיהן כמנכ"ל ונשיא אלביט מערכות ואופיר דובובי, יזם ואיש עסקים,   החליטו השניים על פתיחת מתחם נוסף בפארק העסקים של קיסריה.

OpenValley תשכיר שטח הקרוב ל~2000 מ"ר במרכזו של פארק התעשייה הצפוני ובסמוך לתחנת הרכבת, במבנה "אופק 11" לצורך הקמת המתחם החדש ליזמים וסטארט~אפיסטים.

הדמיה של אופק 11 (קנפו כלימור אדריכלים)
הדמיה של אופק 11 (קנפו כלימור אדריכלים)

OpenValley הינו מתחם עבודה משותף ליזמים וחברות הזנק וכן בעלי מקצועות חפשיים התורמים במתן שירותיהם ליצירת סביבה עסקית וקהילה תומכת עבור היזמים. החברה רשמה על דיגלה הקמת קהילות יזמיות עסקיות שלא בערים המרכזיות.

המבנה ששכרה OpenValley בפארק התעשייה בקיסריה הינו גדול מהמרכז ברמת ישי וישמש גם כמאיץ טכנולוגי עבור חברות מקומיות ובינלאומי.

מיכאל כרסנטי, מנכ"ל החברה לפיתוח קיסריה והחברה לנכסים, מציין כי "אופק 11 נבנה במפרט טכני עשיר ומשתרע על שתי קומות. זהו המבנה הרביעי בקומפלקס מבני משרדים שהקימה החברה לנכסי קיסריה בחלקו הצפוני של הפארק, בסמוך לתחנת הרכבת _ כולם מאוכלסים במלואם.

"אנו מוגדרים כפארק העסקים החכם והמשתלם ביותר בארץ. האקו~סיסטם הייחודי שיצרנו כאן מעניק לדיירים שלנו ערך מוסף משמעותי הן כלפי לקוחות והן כלפי ספקים וחברות האם שלהם בחו"ל. החבירה עם OpenValley תאפשר לנו להעניק פתרון אטרקטיבי גם ליזמים, סטארט~אפיסטים ובעלי מקצועות חופשיים שמבקשים לשכור בפארק עמדות עבודה ומשרדים קטנים יחסית ובגמישות מקסימלית", מדגיש כרסנטי.

אופיר דובובי, יזם משותף ב~OpenValley אומר: "המרכז שאנו מפעילים ברמת ישי מעיד על ביקוש רב של יזמים, סטארט~אפיסטים ובעלי מקצועות חופשיים שמבקשים לפתח את עסקיהם מבלי להיכנס לערים הגדולות על כל הכרוך בכך מבחינת עלויות וזמן נסיעה מבוזבז. בדומה למה שיצרנו ברמת ישי, אנו נתמוך ונלווה את המיזמים השונים ונעזור להם בעמידה ביעדיהם העסקיים. לכן החלטנו להקים בפארק החכם של קיסריה קהילה עסקית יזמית וצומחת שתיתן פתרון דומה לעמדות ומרחבי עבודה בגדלים שונים ולכל טווח זמן נדרש, גם ליזמים באזור קיסריה, חדרה, זכרון יעקב, פרדס חנה והאזור. במקביל נשכיר כאן כמובן גם חדרי ישיבות מאובזרים לחברות ובעלי מקצועות חופשיים מהאזור כולו. כמו כן ישמש מתחם OpenValley כמרכז לימוד והכשרה בתחומי חדשנות ויזמות אשר יאפשר לכלל החברות בפארק התעשייה ליהנות משרותיו בתחומים אלו. OpenValley מתכננת גם הקמה של מאיץ טכנולוגיות עבור חברות בינלאומיות רבות המעוניינות בחשיפה לטכנולוגיות ישראליות פורצות דרך".

דיירי ואורחי בניין המשרדים "אופק 11" והמתחם כולו, ייהנו גם משירותי בית קפה דינמי ומרווח שיפעל בקומת הקרקע של המבנה, בו יוכלו לקיום מפגשי עבודה נוחים וליהנות מתפריט עשיר, מגוון ובריאותי.

בדוק גם

אלי-בר--3צילום-ברמן

מגעים לקואליציה: "יכול להיות שחר של יום חדש עבור אקטיביסטים ופעילים חברתיים בנתניה"

חודש וחצי אחרי הבחירות ומועצת העיר כמרקחה. המירוץ לסגנות ממשיך וראש העירייה מרים פיירברג- איכר …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *