בית / שרון / חדרה / פורק מועדון הכדורעף מכבי מנשה/חדרה/עמק חפר

פורק מועדון הכדורעף מכבי מנשה/חדרה/עמק חפר

עכשיו זה סופי ורשמי. לאחר שש שנים בהם פעל מועדון הכדורעף המשותף ובעל השם המרשים מכבי מנשה/חדרה/ עמק חפר, החליטו הצדדים לפרק את החבילה. בפועל, חזרו הצדדים להסדר שמהימים לפני הקמת המועדון המשותף: חדרה תנהל את קבוצת הנשים ואילו מנשה/עמק חפר ינהלו את קבוצת הגברים.

המועדון המאוחד הוקם מתוך כוונה לבנות תשתית גדולה יותר מבחינה כלכלית, ומתוך מטרה ליצור תשתית רחבה של שחקני בית. השנים הראשונות של האיחוד היו טובות אבל בשנתיים האחרונות נתגלעו מחלוקות בין הצדדים. במועצות האזוריות מנשה ועמק חפר טענו כי עיריית חדרה כמעט ולא העבירה תקציבים לקבוצה. עוד טענו כי בחדרה מתמקדים בעיקר בבניית קבוצות הנערות והנשים ולא נותנים ביטוי בקבוצות הבנים.

לאחרונה נערכה פגישה בין יו"ר הפועל מנשה/עמק חפר אוהד בלוך לבין יו"ר מכבי חדרה גדעון רוזנשטיין בה הוחלט על פירוק וחזרה למציאות מלפני שש שנים. בלוך: "לצערי כבר בשנה האחרונה ההתנהלות כבר הייתה נפרדת בין קבוצות הנשים לבין קבוצות הגברים. כאשר ראינו שחדרה אינה תורמת בצורה ממשית מבחינה כספית וגם אינה מגדלת בנים צעירים, הבנו כי אין מנוס מפרידה".

עדי תדמור. צילום: איגוד הכדורעף
עדי תדמור. צילום: איגוד הכדורעף

גם המרחק הגדול של המועדון המאוחד כאשר בנות מחדרה היו צריכות להגיע לאימונים באולמות בעמק חפר גרמה לחלקן לפרוש מהענף.

קבוצת הנשים החלה את פעילותה ומינתה את המאמן עדי תדמור למאמן הקבוצה. תדמור, ששימש כעוזר מאמן קבוצת הנשים בחמש השנים האחרונות, יקבל הזדמנות כמאמן ראשי.  מלבד המועדון משמש תדמור כמורה לחינוך גופני וכמאמן במחלקת הנוער. תדמור וראשי המועדון החלו בבניית סגל הקבוצה ושחקנית הרכש הראשונה שחתמה ותוביל כמוסרת היא ענבל פלג בת ה-19 שהגיעה ממכבי חיפה ועמה זכתה בדאבל בעונה שעברה. במועדון סיפרו כי בשבועיים הקרובים ימשיכו בבניית הסגל ויצטרפו עוד שחקניות.

בדוק גם

צביקה גרינגולד (7) רפרודוקציה אלכס הובר

"מישהו שכח שיום כיפור ובטעות פתח רדיו, ואז הוא שומע שיש מלחמה"

  יום הכיפורים מסמל לרבים מאיתנו את המלחמה ההיא שפרצה ביום המקודש ליהדות. מלחמת יום …

במהלך האליפות גברה הקבוצה בשלב הבתים על אלופת רומניה 1:3, סיימה בתיקו 3:3 עם אלופת בוסניה, נוצחה 3:2 על ידי אלופת הונגריה וגברה על אלופת אזרבייג'ן 3:4. בשלב רבע הגמר גברה "און גל יונדאי" על אלופת צ'כיה 0:2. במשחק חצי הגמר התמודדה הקבוצה מול אלופת שוויץ. המשחק הסתיים בתיקו 2:2 והוכרע בפנדלים 7:6 לזכות שוויץ. במשחק על המקום השלישי הביסה קבוצתו של נחמני את אלופת בולגריה 2:9. סגל הקבוצה כלל את: אבי נחמני, אופיר טובול, מוטי קדוש, קיקו עמרה, קיקו כהן, עומר לוינזון, מאור לוי, יניב הראל, אלירן אלקובי, רפאל ביטון. כולם מהקריות. ביטון סיים את הטורניר כמלך השערים של הקבוצה, עם 9 שערים. עומר לוינזון 7, מוטי קדוש 6, קיקו עמרה 3, אבי נחמני וקיקו כהן 1 כ"א, השלימו את מכסת השערים. בתום הטורניר קיבלה הקבוצה גביע מטעם הליגה האירופית.

כדורגל 6X6: מקום 3 ל"און גל יונדאי" בליגת האלופות

70 קבוצות השתתפו בסלובניה באליפות אירופה בכדורגל 6X6 דרג שני. קבוצתו של אבי נחמני מקרית ביאליק עשתה הישג ענק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *