מבזקים
בית / כללי / ספיישל לתל אביב

ספיישל לתל אביב

 

לפני שלושה חודשים נחנך בנתניה קו 608 של חברת נתיב אקספרס לתל אביב במסגרת "חנה וסע". חונים בחניון של האצטדיון ועולים לאוטובוס שעולה על הנתיב של התחבורה הציבורית ומגיע עד דרום תל אביב עם מספר עצירות בתל אביב.

בשבוע שעבר, רגע לפני שנכנסתי למכוניתי הפרטית כדי להגיע לנווה צדק, החלטתי לנסות את הקו החדש. בדרכי לאצטדיון עלה בי חשש שאולי עקב עומס נוסעים לא אמצא חנייה בקלות. התבדיתי. החניון היה כמעט ריק.

בשעה 07:22, שתי דקות לפני יציאת האוטובוס מהתחנה, עמדה ליד תחנת המוצא בחורה אחת. דקה לפני היציאה הגיעו עוד שני נוסעים, ובסך הכל היינו חמישה אנשים מנתניה בנסיעת ספייישל לתל אביב. בירור קצר העלה שגם באוטובוס שיצא לפנינו היו רק חמישה נוסעים.

יומיים לפני הנסיעה ראיתי באינטרנט דרישה של תושבים מרמת פולג לבטל את נתיב התחבורה הציבורית המתחיל בירידה ממחלף פולג ולהתחיל אותו אחרי וינגייט. רק בנסיעה באוטובוס הבנתי כמה חשוב הנתיב הציבורי. הכביש לתל אביב היה עמוס. יותר מחצי שעה ארכה הנסיעה שלי ברכב הפרטי ממחלף נתניה ועד לאצטדיון באזור התעשייה החדש. שיירה של מכוניות התקדמה באיטיות של 8 ק"מ לשעה.

באוטובוס שנסע בנתיב הנסיעה הציבורית במהירות של 50 קמ"ש כנדרש הבנתי שהפתרון לעומס בכבישים הוא רק בנסיעה בתחבורה ציבורית. אנחנו טסים והרכבים על הכביש עומדים. בירידה ממחלף פולג עמדו שוטרים שאכפו איסור לכניסת כלי רכב לנתיב הציבורי, וגם זה גרם לפקק…

הכתבה המלאה ביום שישי ב"חדשות נתניה" ובמהדורה הדיגיטלית

 

נוסעים בכיף לעיר הגדולה (צילומים: רותי ברמן)
נוסעים בכיף לעיר הגדולה (צילומים: רותי ברמן)

 

"בקרוב יהיו שינויים". הנהג אודם אגרביה
"בקרוב יהיו שינויים". הנהג אודם אגבריה

 


 

בדוק גם

DSC_9237-001

אפליה מתקנת לגברים

אחרי 12 שנות נדודים ברחבי העולם, חזר נווין שלום שגב לארץ ומצא את מקומו בפרדס חנה. כאן החל לארגן אירועים ומסיבות מיוחדות ולפני שנתיים הוציא לפועל את המשיכה שלו לאופנה כשפתח חנות לבגדי גברים, בה תמצאו פריטים ייחודיים, כולל כובעים ואקססוריז אחרים שהפכו לעניין שבשגרה בחו"ל וכאן נראים כאילו לקוחים מעולם אחר. הרווח שבין הגבר לחולצה

צילום: דוד ששון

המוזיקה ניצחה

הם התחילו את יחסיהם כבוס ועובדת, התיידדו, הפכו לזוג ולפני שלושה שבועות התחתנו. יואב אור וג'ניה סילנקו בת חששו לעבוד ביחד כצמד מוזיקלי, אבל התבדו כשההצלחה הגיעה ובגדול. עכשיו הם זקוקים להמונים כדי להוציא אלבום. לא תעזרו?

תגובה אחת

  1. רפאל מזר

    לאחרונה התבשרנו על ביטול הקו בסוף החודש. בניגוד למתואר כאן עם הזמן הצטרפו רבים לקו שמשרת נוסעים בשני הכיוונים. בסוף יום עבודה הקו מלא! אין תחליף לקו הזה לנוסעים שיוצאים ממרכז ת"א לפולג וההיפך. הנסיעה ברכבת בשילוב קוים פנימיים נמשכת זמן רב יותר. לא ברור מדוע מבטלים!!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *