בית / כללי / מושב פורת: מחסן זיקוקים עולה באש. ישנם שני הרוגים

מושב פורת: מחסן זיקוקים עולה באש. ישנם שני הרוגים

21 צוותי כיבוי פועלים בדקות אלה לכיבוי שריפה שפרצה במחסן שבו אוחסנו זיקוקים במושב פורת בלב השרון. לאחר דיווח על פיצוצים, אש ועשן במחסן הזיקוקים הוזעקו למקום חמישה צוותי כבאות מתחנת נתניה. הכניסה למושב נסגרה על ידי המשטרה והתושבים נקראו להכנס למרחב מוגן. המשטרה נערכת לקליטת הילדים השבים מבתי הספר.

מהכבאות נמסר: "זיקוקים עפים באוויר וופיצוצים עזים נשמעים בסביבה. מספר בתים עולים באש. במקום פועלים 21 צוותי כיבוי שעדיין לא השתלטו על האש. צוותים נוספים בדרכם למקום. הופעלה פקודת כבאות לסיוע של צוותים ממחוז מרכז ונעשה פינוי של תושבים מכל הרחובות בסביבת האירוע והגנה על קו הבתים הסמוכים. נעשות פעולות לצימצום הפגיעה במבנים: בתים ומחסנים בסמוך לשריפה".

חובשים ופראמדיקים של מד"א מעניקים טיפול ראשוני לנפגעים ומפנים לבתי חולים. פצוע קשה כבן 50 הועבר לבית החולים בלינסון עם כוויות כשהוא מורדם ומונשם, פצוע קל כבן 30 עם פציעה חודרת בפלג גופו העליון הועבר לבית החולים מאיר, 5 נפגעים קל, בהם 2 ילדים, טופלו במקום.

בסריקות שנערכו על ידי כוחות משטרה, אותרו שני גברים שנמצאו מתים.

אש עשן והדף. צילום (בט"ש וחירום)
אש עשן והדף. צילום (בט"ש וחירום)

בדוק גם

דוד דוידיאן צילום: אדריאן הרבשטיין

"החלום שלי הוא לראות שלום עם הערבים"

בגיל 29 עלה דוד דוידיאן מאיראן לישראל והיה חלק ממייסדי העיר נהריה. במהלך השנים היה חלק בלתי נפרד ממועצת הפועלים בעיר והפך ל'אבא של הגרוזינים' כי התמסר לקליטת עלייה. היום, לאחר שחצה את גיל 86, הוא מתגעגע למולדתו איראן, נדהם מהשנאה לישראל ומייחל לימים של שלום

סמלת נועם רובו. צילום: דוברות העירייה

אות נשיא המדינה לסמלת נועם רובו מקרית אתא

בין 121 החיילים שקיבלו  את אות הנשיא זכתה בין יתר גם סמלת נועם רובו מקרית …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *